2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Son ultrasonlardan değil 6 7 haftalıkken ramzi net görünüyor max 8 hafta. Sonrasında değişiyor

Biri sata göre 5+6 ama 6+1 çıkmıştı
Diğeri 7+2 ama 8+0 çıkmıştı ikiside vajinal ultrason şimdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG_20230102_143342.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20221223_154344.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 64
Yunan hekimi Hipokrat gelişmekte olan bebeğin cinsiyetini ortaya koyacağına inandığı bir test icat etmişti: Eğer kadının sağ memesi daha sıkı ya da sağ gözü daha parlaksa, bebeği erkek olacaktı; eğer sol memesi daha sıkı ya da sol gözü daha parlaksa kız. Bir başka eski inanışa göre, erkek bebekler rahim içinde kızlara göre daha yukarıda dururlar; bu inanış 20. yüzyıla kadar gelmiştir.

ya ben kalp atisini duydugum ilk saniye erkek hissettm esimede surekli erkek diyorum bu ramziye gorede durusu erkek bakalim merak icindeyim

Kızlar ben bu hafta hesabı olayını karıştırıyorum doktor 16. Haftada üçlü test var o zaman gel dedi mesela 15+1 olunca 16.hafta mı sayılacak yoksa 16+0 da mı gideceğim

ya ben kalp atisini duydugum ilk saniye erkek hissettm esimede surekli erkek diyorum bu ramziye gorede durusu erkek bakalim merak icindeyim
Öncelikle sağlıklı olsunsağlıkla kucagimiza alalım bende öyle hissediyorum ilk andan itibaren,bebişim erkek diye,hâlbuki daha önce hiç böyle bir düşüncem olmadı,bende merakla bekliyorum

Kizlar bana ne olur ne olmaz diye yatış verdiler aktif kanamam yokmuş şuan serum bağladılar doktor geldiginde ultrasondan bakacakmis sorun olmazsa yarin taburcu edeceklermis
Çok geçmiş olsuninşallah herşey yolundadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…