2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Lekeyi gorur gormez hemen uzandim simdilik tekrar kahvrenginr döndü gibi yine de gormeden rahat edemiyecem doktoruma gidecem

Şöyle olacaktır arada artar azalır artar azalır ama her geçen gün artma şiddeti azalarak biter

Lekeyi gorur gormez hemen uzandim simdilik tekrar kahvrenginr döndü gibi yine de gormeden rahat edemiyecem doktoruma gidecem
Canım kaç haftalıksın daha önce doktor 8 haftadan 10 haftaya kdr leke olablr demişti arkadasıma bebeğin plasentasıymıs asagıda olursa kanama yapr leke seklinde sonra yukarı cıkınca dururmus kanama arkdasnda öle olmustu

9+2 yim bende internette oyle okudum biraz olsun rahatlatmaya calistim kendimi
Büyük ihtimalle öyledir canım arkdasım da öyle oldu cünkü doktor önceden bilgi vermişti korkmamıştı senin doktor söylemeyi unutmus olabilir. Negatif düşünme plesanta yukarı çıkıyormuş hemen zaten bol bol dinlen sağlıklı beslen bu süreçte dikkat et kendine

Ay tesekkur ederim içime su serptiniz resmen rengi kahvrengiyr dondu tekrar ve peceteyle silince geliyor sadece

Ay tesekkur ederim içime su serptiniz resmen rengi kahvrengiyr dondu tekrar ve peceteyle silince geliyor

Ay tesekkur ederim içime su serptiniz resmen rengi kahvrengiyr dondu tekrar ve peceteyle silince geliyor sadece
Rica ederim canım ne demek benimde 8+3 günlük bugun arkdas bana da dedi leke olursa korkma belki doktorun söylemeyi unutur dedi ki doktorum gerçekten söylemeyi unuttu için rahat olsun negatif düşünme bebiş büyüyor ondan annesi Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Ayy kizlae takip ediyorum ama devamli yazamiyorum . Dun berbattim midem hocbirsey yiyemedim midem hazmetmedi. Ilk defa butun gün cikardim. Ama burada kalbi duranları okudukca cok uzuluyor ve korkiyorum. Bu sabah başim donuyor tansiyonum filan dustu herhalde uzun sure ac kaldim ama cok korkuyorum

canim senin adina cok sevindim. ben iyiydim 15 gundur. son 3 4 gunum ozellikle aksamlari berbatim. daha kotu olcak diye kendini sartlama belkide vucudun adapte oldu artik hamilelige. herkesin gecme zamani farkli canim. anın tadini cikar

canim bende ayniyim neredeyse. dun aksam aksam yemegi kalmadi midemde. ama gececek insallah kontrolun ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…