2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Size de çok geçmiş olsun , öyle gerçekten en korunaklı yerde aslında onlar şuanda Allah bizden daha çok düşünüp koruyor onları aslında bize kalsa şimdiye belki de Allah korusun

NIPT testi yaxacaktım aslında ikisi aynı mı farklı mı bilmiyorum . Şu yurt dışına kan gönderileni kast ettim

Kızlar 6+4 üm bugün günlük pedde kırmızı renkte kan gördüm, olan var mı böyle bişi, endişelenmelimiyim
doktorunla iletisime gecmelisin cnm. cunku kendi drum kirmiziya donerse ara beni felan demisti. her ihtimale karsi iletisimde bulunun varsa doktorunuz. yoksa devlet aciline gidin bence

Çok geçmiş olsun vücut mutlaka bir alarm verirdi. İçini ferah tut zaten şu an çok korunaklı bir yerde o. Allah korusun.

Haklısın canım hep olumlu düşünmek lazım ama ben bu aşamalardan daha önce de geçtim, kayıplarım var. İlk çocuğumda hiçbir şeyden haberim yoktu ve laylaylom durumundaydım. İlk muayene bile çok geç gitmiştim. Hiçbir sorun da yaşamadım. İnsan o zaman olumsuz hiç düşünmüyor, düşünmesin de zaten. Benim olumsuz tecrübelerim var, yaş faktörü var ister istemez o stresi yaşıyorum. Hiçbir zaman hiçbir şeyin garantisi yok ama benim biraz rahatlayabilmem için 12. haftanın geçmesi gerekiyor

Merhaba yaş faktörü nedeniyle 35 yaş üzeri hamilelerde 2li test otomatik olarak yüksek risk çıkarıyor, o nedenle 35 yaş üstü için fetal dna ( nipt /nifty) testler öneriliyor

değerim 3,55 normalde yok ama gebelikte yüksek dedi 2 hafta sonra kontrolüm var ben şuan 7+3 teyim umarım düzelir sizin ki kaçtı?
ben bugün test verdim benim öncesinde 4 küsürdü şiödi ise 2.5 civarında çıkmış ama doktorum daha da düşmesi lazım diyor 25 mg’dı 50 mg artırdık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…