2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hahahahah Benimkiii deeene olsa sebebi oymuş gibi davranıyorum sürekli yazık seside çıkmıyor sonra çok üzülüyorum ama napalım çekecekler doğuma kadar artık hyat çok farklı olacak bundan sonra

tembelanne canımm merhaba, geçmişi okuyup bakınca seni hatırladım 2016 ağustos annelerinden :) sen beni hatırlamayabilirsin nickim özlemokanefe de olabilir o donem, ben de 3. ye hamiileyim sanırım sen de 3 ü bekliyorsun nasıl geçti gebeliğin kilo alımın nasıl oldu? aradan uzun zaman geçti ben sanki ilk gebeliğimmiş gibi hissediyorum ve şimdiden 4 kg aldım korkuyorum açıkçası ya :)

Canım daha ye gördüm bayadır pek giremiyorum kanaman mı var ne oldu tam olarak?

@Kelebegimx senin ikizmiş canım maddi durumun iyiyse ikili test yerine fetal dna yaptır. Ben maaşımı bile geçtiği için yaptıramıyorum
Mrb. Fetal dna daha ileri bir tetkik degil mi. Riskli gebeliklerde, gorulen bir riske karsi yapilmiyor mu? Neden herkes fetal dna yaptiriyor ya da bunun hakkinda konusuyor. Rutin bir test haline mi geldi. Bilmedigimden soruyorum. Bilenler aydinlatirsa sevinirim.

Canım daha ye gördüm bayadır pek giremiyorum kanaman mı var ne oldu tam olarak?
Canım 6+0 Ken lekeler kana dönüşünce gittik. Doktor kese göremedi kan verdim 453 çıktı, 2 gün sonra cumartesi 575 çıktı ve kanamam başladı. Bugünde kan ver dedi doktorum kanama ile değer düşecek mi bakalım dedi. Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin

Ayy sabah yine kusmayla başladım. Öğlene kadar uyudum. Saçmasapan geçen bir gün daha. Kaçıncı haftada bitecek bu bulantı kusma yaa.

Kızlar benimde hatırlarsanız pazar kırmızıya dönük kanamam olmuştu sonra kahverengi akıntı şeklinde devam etti, hala da var bugün doktora gözüktüm
Bir sıkıntı şimdilik yok, progestan fitil olarak kullanmanı istedi coraspini kesti, iğne devam
Bahane ile benim fındığı da gördüm, burdaki hamilelik günlüğünde yazdıgı gibi artık bebeğe benziyor eller kollar falan rabbim bir mucize içimizdeki

Kızlar iyi akşamlar ben size bir şey danisacagım dün bi tarfik kazası geçirdik eşimle , bize bir şey olmadı bı darbe vs de almadık çok şükür ama bebegim için endiselendim acikcasi yani kanamam vs bı şey de olmadı. Doktora çıkayım en azından için rahat etsin diye düşündüm ama MHRS den randevu alamıyorum en sonki randevuma gitmemisiz olarak gosteriyormus sistem aslında randevuya da gitmiştim. Biraz ağrı hissediyor gibiyim ama gaz sancısı gibi bişey öyle çok büyük bir ağrı yok sadece hazımsızlık olduğu için midem ve bağırsaklarimi kötü hissediyorum

çok geçmiş olsun sen iyiysen bebeğin de iyidir ama her ihtimale karşı randevu alamıyorsan bi kadın doğum aciline git derim

Çok geçmiş olsun kuzum, endişe etmen doğal ama rabbim en korunaklı şekilde koruyor bebişlerimizi endişelenip bebeği de strese sokma, en ufak bir aksilik de bünyemiz tepki veriyor, kanama lekelenme falan olurdu Allah korusun o nedenle canını sıkma, mutlaka bir doktor görsün içim rahat etsin dersen de kadın dogum acilden giriş yaparsın

Ben geçen akşam eşimin parfümü burnumun içini yaktı diye hıçkıra hıçkıra ağladım kalbim çok kırıldı

çok geçmiş olsun sen iyiysen bebeğin de iyidir ama her ihtimale karşı randevu alamıyorsan bi kadın doğum aciline git derim
Çok teşekkür ederim burda kadın doğum acilde yok sadece poliklinikler var en azından rica etsem belki ilgilenirler. İnsan tereddütte kalıyor böyle olunca ama kötü bişey olsa da kanamam ağrım falan olurdu

İnsAllah
Çok teşekkür ederim Allah bebeklerimizi bize bağışlasın kaybetme korkusunu yaşadım dün ilk defa çok kötü bi şeydi her şeye bu kadar dikkat ederken bu olayin olması beni çok şok etti.Ama Allah verecek oldu mu nasip ediyor zaten ama insanız işte telaş endişe merak her şey bizde . inşallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza alıriz bebislerimizi

Çok teşekkür ederim burda kadın doğum acilde yok sadece poliklinikler var en azından rica etsem belki ilgilenirler. İnsan tereddütte kalıyor böyle olunca ama kötü bişey olsa da kanamam ağrım falan olurdu
Korkma her türlü şey başımıza gelebiliyor bu süreçte ben de dün prizden fiş çekerken elektriklenme oldu parmağımda çok korktum ama Allaha şükür bişey olmadı Allah koruyor yavruları hiç dert etme bişey olsaydı vücudun tepki verirdi bence de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…