2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kuzum üzme kendini bak ben tüp Bebek ile hamileyim yani geç döllenme imkani hiç yok benimde geçen hafta da bir hafta geriden geliyor demişti doktor üç farklı doktora gittim üçü de geriden geliyor dedi dün tekrar gittim çok şükür 7+3 olması gerekirken 7+1 çıktı gayet iyi dedi doktorum umarım sağlıkla ilerler gebeliklerimiz inşallah sende bugün güzel haberler vereceksin bende çok üzmüştüm kendimi geçen iki hafta boyunca ama çok şükür artık içim rahat Allah büyüktür vardır bir bildiği

Günaydın inşallah kalp atışını duyarsınız moralinizi yüksek tutun, biz cumartesi günü kalbinin atmaya başladığını duyduk haftaya salı kontrolümüz inşallah tamamen atmaya başlar rabbim isteyen tüm annelerin kucağını boş bırakmasın

İnşallah gönlüne göre olur bende kilo vermeye çalışıyorum. 113 le kaldım diyetteyim haftasonu biraz kaçırdım aslında 2 kg vermiştim ama şimdi tartıya çıkamıyorum hedefim ilk 5 ay 4-5 kg vermek sonra maks 8 kg almak. Doğumda da 3-5 gitse yine bu halde olurum zaten bildiğim yaşadığım kilo zorlamaz ama kilo veremeden alır birde doğumda fazla gitmezse naparım bilmiyorum

Günaydın canım. Hadi inşallah sağlıkla huzurla mutlulukla kolaylıkla kalp atışını görün ben eminim göreceğine bende 8+1 de duyup bebeği gördüğüm için olabiliyor yani 5+4 müydü neydi keseyi görmüştük sadece. Korkma kuzum korku enerjisinden çıkmaya çalış elinden geldiğince negatifi çekme kendine

Canım burda ismini hatırlayamadım ama birisi yazmıştı bebeği geriden geliyordu ama son kontrolünde gününü yakalamıştı ben çok üzüldüm ama siz üzülmeyin herşey düzeliyor diye de yazmıştı. Sen güzel canını sıkma doktor biraz patavatsız birisiymiş. 1-2 günde bile neler değişiyor bebeklerimiz gerçekten çok güçlü. Yeterki biz negatifte kalıp üzülüp ona köstek olmayalım.

Canimm cok sevindim senin icin insallah daha da guzel haberler alirsin her kontrolunde ve saglikla da kucagina alirsin. Mesajin beni de umutlandirdi. Dedigin dogru Allah büyük. Ben de hayirli saglikli bir evlat diliyorum. Takdiri de O'na birakiyorum. Nasip edecekse önünde hic bir sey duramaz. Nasip degilse de yapacak bisey yok hayirlisi boyleymis diyecegiz

Cok tesekkur ederim canim

Cok tesekkur ederim canim.. insallah iyi haberler aliriz hepimiz. Ben de cikinca yazarim yine

Ben oyleyim sabahlari cok ac uyaniyorum yani sabah bulantisida yasiyorum bulantim olduginde 1 bardak su icip bekliyorum onu cikardiktan sonra yiyorum ama bulantim yoksa birseyler yemem gerekiyor yoksa midem burkuyluyor iceride resmen cok degisik birsey sabah acligida bulantisida

Insallah iyi haberler aliriz hepimiz canim. Haberleselim yine cikinca
Benim 6.haftada bebek gozukmemisti seninki yine görünmüş. 6+4te bebeği görüp de geriden geliyor demenin anlamı nedir. Benimki 3 gün gerideydi 11 gün sonra gününü yakaladığı 2 gün ileride hatta . 2 gün fazladan sayıyoruz şuan. Cikinca bizi habersiz bırakma inşallah iyi şeyler duyarsın

Aynen kuzum hakkımızda hayırlısı çok teşekkür ederim güzel duaların için de

Çok şükür kuzum ben de sadece hafif bulantı var sabahları ve akşamları oluyor ara ara bide işte bu mide kazinmalari başladı

Bende sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü çoğu kişide görülüyor artik onu öğrendim,bende yaşadım...inşallah yarin güzel haberlerle gelirsin

Teşekkürler ederim kızlar destekleriniz için Olumlu düşünmeye çalışıyorum ama ister istemez stres oluyor insan. Bugünü de atlatirsak biraz daha rahatlayacagim inşallah

Günaydın kizlarrr. yaa her gece o kdr cok ruya goruyorumki bu ara ozellikle cok artti. Bebegimle ilgili kotu ruyalar vs gordum moral bozukluguyla uyandim. Hamilelikte cok ruya goruluyomu
Vallah al bendende okadar,bir ton alakasız rüyalar,gözleri açtım halde hala ruya devam ediyor ya terler içinde kaldımbir-birinden daha saçma rüyalar,beni yoruyor,artik ruya görmemek için dua ediyorum

Vallah al bendende okadar,bir ton alakasız rüyalar,gözleri açtım halde hala ruya devam ediyor ya terler içinde kaldımbir-birinden daha saçma rüyalar,beni yoruyor,artik ruya görmemek için dua ediyorum
Hamilelikte ben de goruyrium ya gözümü kapatır kapatmaz başlıyor maceralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…