2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
HEmi de neler neler ben her gece neler yaşıyorum rüyalarımda...
Ya bende gun icinde gordgm seyler ruyamda kotu seyler olarak karsima cikiyor pozitif olsa gam yemicem hep negatif iyi bari simdi sen deyince bide sayfada daha onceki yillarda da gebelikte ruyalarla ilgili post buldm okuyunca rahatladm normalmis

Onda eşim bile agladi ya .

Kilo konusmalarini okuyunca ister istemez kendimi cok darliyorum. 79la hamile kaldim suan 78.65 im. 10+5 deyiz. 86 kiloyla bu sureci kapatsam cok mutlu olacam. ama imkansiz mi cok bilemiyorum ilk gebelik

Bende değişik aşırı saçma rüyalar görüyorum kızlar bide ben üzerimden cevseni hiç çıkarmıyorum daha öyle kötü bir rüya görmedim
Çok korkunc da gördüm kalktım Felak Nas Ayetel Kürsi de okudum. Ama uyandıgımda kalbim küt küt değildi gayet normaldim o da bana çok ilginç geldi :)

Ay benim büyük oğlum Yiğit im de çok duygusal o da balık. Kirpiğinde duruyor yaşı sanki

Kizlar selam bugun 7+2deyim kontrolum var. 6+4teyken baska bir doktora göründüğümde keseyi ve bebegi görüp geriden geldigini söylemişti. Ama duzenli adet gordugumden dolayi da gec döllenmeye ihtimal vermeyip pek umut vermemisti. Sonlanadabilir haftaya bir daha bakmak gerekir demisti. Simdi iki uç arasinda gidip geliyorum. Bir yanim umutla doluyor haftasini yakalamis her sey yolunda diyecegini hayal ediyorum. Zihnimin bir tarafi da kürtaj gününü planliyor hangi gun olur nasil olur diye. Kafam karmakarışık. Bana dua edin

Kilo konusmalarini okuyunca ister istemez kendimi cok darliyorum. 79la hamile kaldim suan 78.65 im. 10+5 deyiz. 86 kiloyla bu sureci kapatsam cok mutlu olacam. ama imkansiz mi cok bilemiyorum ilk gebelik
Asla imkansız değil, böyle dikkat ettiğin sürece velev ki fazla aldın bebekten kaynaklı olur ancak oda zaten doğumda gider 8 kg aslında çok ideal hiç almayan bile var. Alsanda dünyanın sonu değil ama böyle istediğin için söylüyorum

BEN GEBYFOLL KULLANIYORUM MİNİCİK

8. haftalarda çekilen us görüntüleriniz varsa atarmısınız kızlar ben bugün gidicem merak ediyorum nasıl görünecek :)

Bende değişik aşırı saçma rüyalar görüyorum kızlar bide ben üzerimden cevseni hiç çıkarmıyorum daha öyle kötü bir rüya görmedim
Ayy ben dee
Canım Dr a git bakalım ne diyecek herşeyin hayırlısı ama belki toparlamistur belli olmaz. Bugün mü kontrolun

Tabi üzülmek normaldir ama ben eskiden böyle şeylere tepkisiz bir insandım anlık yazık olmuş modunda takılırdım ve bildiğin hönkürerek ağladım o yüzden bu bana garip geliyor
Evet hamilelik hormonlar mood on

Ben 99 100 le başladım. Şimdilik bulantı.ve iştahsızlık olduğu için alacağını düşünmiyorum ama ilerleyen zamanlarda ne olur ben de 115 olsa yeter en fazla. Çünkü çok 115 e çıkıp rahat indiğim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…