2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bende oyleyim ya aglayasim geliyor ya da cok sinirli oluyorum ve bu surecte esime cok çattım sürekli bi tartisma halindyiz artık

Zeytinyağına herkes çok iyi diyor ama annem küçükken saç diplerinme sürerdi yara var diye , kokusundan çok tiksindim o yüzden başka alternatif bakıyorum

Onunda işte tek dezavantajı kullanımı zor heryeri batırır hindistan cevizi yapı deneyebilirsiniz rahatsız etmiyorsa
Canım vıcık vıcık oluyo işte ben mesela zeytinyağını sürüp üstüne kıyafetimi giyemem. Hiç hoşlanmıyorum. Ama tabiki çok iyi sürebilene. Hindistan da aynı ya baya vıcık vıcık mustela iyidi ah ahh fiyatı.. buarada zeytinyağı bebek için de çok iyi, annem oğlumu haftada 2 kere komple yağlıyordu, hiçbir cilt problemi olmadı pişiğe bile iyi geliyor acayip bir nimet

A Acemianne42 sen nasil oldun canım? Lekeleme bitti mi? Dr gittin mı? Seni merak ettim
Sağolasın canım sordugun için, hafif akıntım da kahverengi leke geliyor, yarına randevu bulabildim, inşallah doktor da sorun yok der (aslında benim önceden kayıplarım da var ama nedense bunda sorun yok gibi geliyor içim rahat ama doktor görmeden içim rahat etmiyor)

Kızlar beni kusturan şey elanatal 1 kullandığım folik asit kusturuyor beni önceki gebeligimde küçücük bir folikasit kullanıyordum o iyi geliyordu kullanan memnun olan var mı arkadaşlar adını hatırlamıyorum yarın ilk işim yeni folik asit almak gece gece banyoyu temizlemek zorunda kaldım ustum başım maffettim kendimi

Valla ben aksine 1,5 kilo verdim çok da yemiyorum ama hiçbirşeyim olmuyor 6 aylık göbek var şuan , bende de sabahları daha iyi gibi ama yine de baya var. vallahi ödüm kopuyor şimdi böyle ise sonlara doğru napcaz

Bende kantaron yağı kullanacam iyileştirme onarma özelliği var ya bence bı zararı olmaz

Folifor duo çok minik ve mide bulandırmıyor

Ayyy maşallah ama cok güzel,yakışmış günümüz ayni ama benimki bunun yarisi bile degil
maşallah maşallah bizimkiler göbek değil bacım seninkini görünce
Ay kızlar benim ilk ikisinde de aynıydı. Diyorum ya sanırım iç karnım mı dar nedir hemen fırt diye çıkıveriyor. Saklanmıyor da hemen anlıyor işyerindekiler

Hadi yailk gebeligim bunun icin erken diye dusunuyordum simdiden onlemini almak lazim o zaman desenize
Hemen sür başla. Olduktan sonra çare yok, hoş olacaksa da engel olabilecek hiç bir şey yok. Palmers Cocoa Butter kullandım ilkinde düzenli şekilde. Göbeğim değil ama bacaklarım kalcalarım memelerim çok çatladı. Ama zamanla görünümü düzeliyor. Son aylarda da vajinaya yakın yer çatladı çünkü oraya başı geliyor ya. Ne yapsam engel olamadım sonra salladım gitti ikincide

Canımmm moral düşürmek gibi algılamayın ama ilk 3 ay kilo almamak lazım beslenmeye dikkat edin, bir çok arkadaş almış ama ilerde zor olur diyetisyen tavsiyesi
Evet biliyorum da cancan benim kilom sigara bırakmaktan oldu. Aynı beslenmede devam da etsem sigara bırakınca 3 kg alırım ben... Hızlı da alır hızlı veririm o yüzden rahatım napim aman :)

Ben de 60 tan 84 e çıkmıştım ilkte İkincide 65 ten 79 a bakalım bunda ne olacak 63.5 la kaldım

Takvimlerimiz sende görünmüyor mu canım ben bugun 10 haftayı doldurdum 11 e başladım inşallah...
Takvimlerin görünmesi için de, sayfada yukarda ismine tıkla. Forum seçeneklerine tıkla. İçerik seçeneklerinden en sondaki başkalarının imza alanlarını sayfamda göster gibi bir şey var ona tıkla herkes kac haftada görürsün cnm
Ne kadarlık gebesiniz acaba

Günaydın kızlar bende 6 dan beri açlıktan kıvranıyorum mide kazanmasıyla uyandım resmen ama canım hicbisey istemiyor diye bekledim uyumaya çalıştım maalesef uyuyamadım ilaçlarımı hallettim şimdi kalkıp kahvaltı yapacağım benim gibi olan var mı ya acaba öyle olunca illa bişey yemek mi lazım ben bekledim ama

Ye canım sağlıklı atıştırmalıklardan at erken diyorsan da ama aç bekleme. Kan şekerin düşerse bayılabilirsin Kan hacmimiz de artıyor ya artık olur böyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…