2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar geçen sene trizomi 18den kürtaj olmak zorunda kaldım. Simdi hamileyim en son Dr a 6+5imde gittim 27 aralıkta Dr 1 ay sonra gel dedi 27 ocagı bekliyorum ama içim içime sıgmıyor sürekli acaba Bi problem var mı diye düşünüyorum

Benimkide öyle canım özellikle akşamları çok çıkıyor sanki 5 aylık gibi sabahlari bakıyorum az biraz iniyor geri,çok yiyince oluyor şişlik vardır büyük ihtimal sadece 2 kilo almışım ama 2 kiloluk göbek değil

Benim iki oğlumda da karnım patlayacak gibi büyüdü sanırım iç karnım dar sabah da çekeyim atayım unutmazsam, sabah daha sakin oluyor
Maşallah sanki 7 aylık çok şaşırdım şuan şimdiden böyleyse ilerisini düşünemiyorum

Ama çok gaz doluyorum kızlar zaten gaza meyilli bir yapımız var. Ama bunda bambaşka bişey oldum. Komple gaz desem abartmam karnım için. Çok rahatsız ediyor işte şişliği sertliği... Sabah kendi gazimdan çekindim ay, komşu neyim duymuş mudur diye düşünün içimde ne hallerde duruyor o kütle

Canlar yarında kan vereceğim, doktorum öyle dedi bakalım kanama ile azalacak mı artacak mı? Yazdım ama başka gruba yazıp bazı arkadaşları etiketlemişim Normal adet gibiyim extra bir ağrım yok çok şükür Rabbim bizim için en iyisini bilendir hepimize sağlıklısını hayırlısını nasip etsin
Sirius2023 ElizabethHarmon Bir hayale yolculuk

Canım benim sağlık oslun. Bı dahaki sağlıkla olsun. Dr um vücutta seçim yapıyor sağlıksız sıkıntılı gebeliği istemiyor demişti. Herşeyin hayırlısı moral olaraj güçlü 9lman beni sevindirdi canımsın

Amin inşallah çok teşekkür ederim yorumunuz için

Rabbim yardımcınız olsun canım hakkında hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…