2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Merhabalar kızlar kahverengi akıntısı olup sıkıntı yaşayan varmı acaba, bikaç gündür farkediyorum günde bir defa falan peçeteye bi damla az bişey kahverengi leke geliyor başlarda pek üzerine düşmedim ama devam edince kafamı kurcalamaya başladı şuan 6+3üm. Cuma günü kalp atışı duymak için çağırmıştı doktor ama yarın mı gitsem acaba bilemedim

Hayırlı olsunn ben Folbetake kullanıyorum bulantı için de Prilam verdi doktor gün içinde bulantı rahatsız etmiyor ama akşam 7 gibi bulantılar artmaya başlıyor benim

Folifor kullanıyorm

Ben bunu kullanıyorum canım . Doktorum bunu önerdi. Kardeşim eczacı oda bunu önerdi.

Eklentiler

• 08816038-EDA1-475C-ABB3-4EF0E699623D.jpeg
    68,3 KB · Görüntüleme: 35
Merhaba canım hayırlı olsunn sizinde ben de bunu kullanıyorum

Eklentiler

• ABBDFEEE-BA18-464B-ABB0-664A10AEE0F2.jpeg
    65,6 KB · Görüntüleme: 37
aynen öyle hele bu kadar zamlarda nasıl yetişecez bilmiyorum sağlıklı olsunlarda hallederiz inşallah
Eylül ayındaki hamileliğimde hastaneye dogum ucretini sormustum. Hani neymis ne degilmis bileyim bari diye. Bilgi veren kisi daha yeni hamilesiniz ne solesem ozamana kadar kac kati olur dedi. Hakli. Suan oglumu dogurdugum doktora dogum ucreti sebebi (+ hastanedeki cocuk doktoru memnuniyetsizligim) ile gitmiyorum desem yeri. Yoksa cok memnundum ama 20.000 i var suan ve daha suan. Nasil olcak nasil yetiscez bilmiyorum. Hersey cok pahali dediginiz gibi saglik olsunda napalim calisir oderiz..

her şey o kadar pahalı ki benim arkadaşım 2019 özel hastanede 1700 tl yaptı o zaman asgari ücret 2.020,90 kuruş şuan asgari ücret 8 bin olsa kaç katı veririz kim bilir birde temmuz ağustos kadar nekadar olur

Cok haklısınız kotu orneklere daha cok denk geliyoruz, iyi ornekler zaten daha az yaziyor cok sagolun tesekkur ediyorum size

Merhaba ben solgar in folik asitini kullaniyorum. Icinde toplu vitaminlerden olanlardan kullanmiyorum. Markaya güvendigim icin solgar tercih ettim. Ayrica hic balik yiyemedigim icin extra olarak veNatura marka omega3 kullaniyorum.
Teşekkür ediyorum hepinize tek tek alintilayamadim kusura bakmayın

Hayırlı olsunn ben Folbetake kullanıyorum bulantı için de Prilam verdi doktor gün içinde bulantı rahatsız etmiyor ama akşam 7 gibi bulantılar artmaya başlıyor benim
Her daim bulantım var hicbirsey yiyemiyorum herşeyin kokusundan tiksiniyorum hiç birinde böyle olmamistim öyle ki gün içinde elim ayağım titriyor ayrıca emziriyorum da 3gundur halsizlik ten yatiyorm anlayacağınız baya baya zor geçiyor bu hamileliğim

Bu noktada nereye üzülsem bilemedim. Sadece 4 ay iznimiz olmasına mı yoksa en ihtiyaç duyulan anda maaşın kırpılmasına mı..
Gerçekten 4 ay konusu çok üzücü hele babaların izninin 3-5 gün olması ayrı bir konu. Ülkemizde bu konuya yeterince hassasiyet gösterilmediğini düşünüyorum ve gerçekten üzülüyorum. Özel sektörde çalışan kadınlar için hele maksimum 6 ay ücretsiz izin hakkı varmış. 10 aylıkken minik bebeğimi bırakıp işe döneceğim. Gerçekten üzücü. Sağlıklı sıhhatli huzurlu mutlu olsun da herşeye çözüm bulunur diyoruz ama içten içe de bir miktar buruluyorum

Kuzum benim gebelikte miyomum büyümemişti ama hep takip etti doktorum, şimdi halen var miyomum inşallah bu sefer de büyümez

bu konuya ben de çok üzülüyorum daha gücünü almamış ayağa kalkmamış bebeği evde bırakıp işe dönmemizi bekleyen sistemi aklım almıyo. kim ilgilenirse ilgilensin el kadar bebek için anne sevgisinin ilgisinin yerini tutar mı ya başkasının ilgisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…