2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İyi akşamlar kızlar öksürüp hapşırınca sanki tutmasını etkilicek gibi hissediyorum ben. Birde yatarken sırt üstümü yatıyorsunuz yoksa yan mı
Yok canım öksürük hapşırık etkilemez. İstediğin şekilde de yat sırt yan yüz üstü hiç birinin bebeğin tutunmasıyla alakası olduğunu sanmıyorum. Önemli olan ağır kaldırma bi yerlere çok uzanma çok fazla da yorma kendini ilaçlarını düzgün kullan yeterli bunlar canım

Çok teşekkür ederim. Yani kanama olmadı ve dr hamilesin diyor. Çift embriyo koydurup tek bebeği olanlarda diğeri kanama ile mi gidiyor rahimde mi kalıyor?
Canım bana çift embriyo transfer edildi. Transferin 9.günü kanamam olmuştu muhtemelen biri gitti ozaman diye düşünmüştüm, 3 gün önce ilk ultrasona girdiğimde de tek embriyo olduğunu gördüm.

Himmm. Cok ilaç kullandik onun etkileri sanirim. Hormonlarimiz 2 aya anca duzene giricek demekki bende bir karin agrisi karnim şişti 5 aylik gibi.
Şu leke gelmeseydi o çok kafamı karıştırdı ama bişey çıkmayadabilir dediğin gibi sonuçta tonla ilaç kullandık , ne zaman atarız acaba vücuttan bunları yaa baksana hepimiz de bi dengesizlik oldu

Canım bana çift embriyo transfer edildi. Transferin 9.günü kanamam olmuştu muhtemelen biri gitti ozaman diye düşünmüştüm, 3 gün önce ilk ultrasona girdiğimde de tek embriyo olduğunu gördüm.
Hayırlı olsun Allah kucağımıza almayı nasip eylesin. Şimdilik kanamam yok ama bu durumlarda 2.aydan sonra bile diğer embriyo atılabiliyormuş. Ahhhh merak bitmiyor hiç çift mi tek mi Sağlıklı olsun da

Tek bir
Normalde yan yatarım ama çok yan yatınca bel ağrısı yapıyor o zaman da hafif yüz üstü yatarım ama şimdi birşey olur diye hep yan yattım bu seferde geceleri bel ağrısı yaptı

Bende evdeyim
İyi geçiyo canım kendimi yormadan işimi gücümü yapıyorum geziyorum yürüyüş yapıyorum çok şükür yani her şey yolunda inşallah bebeğim de tutunmuştur senin nasıl gidiyor
Bende evdeyim yatıyom kalkıyom evin içinde 15-20 dk yürüyüş yapıyom bende dışarı çıkıp yürümek istiyorum ama evim 4.kat ve asansör yok merdivenleri de çok dik normal zamanda bile çok yoruyor beni bana kalsa ben de işimi yapıcam en azından yemek falan ama eşim yaptırmıyor. Bugün 2.gün oldu bile inşallah tutunmaya çalışıyordur sürekli tutun diyorum inşallah tutunmuştur canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…