2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bana da estrofeme ek olarak progestan fitil ve iğne eklendi yarın başlıyorum iğneyle fitile. İğnem de 3 günde 1 coraspin folik asit bunları zaten aylardır ara vermeden kullanıyorum. İnşallah tutar hepimizinki
Amin inşallah canım Rabbim nasip eder. 2019 un sonundan beri tedavi görüyoruz hep hayırlısı neyse o olsun dedim hala da öyle diyorum hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Birde ben de çikolata kisti var bakalım. Senin de mi ilk transfer?

Ewet normalde 1000 üzerinde görünüyormuş kese ama göründü bugün ilginç zorda olsa…amin amin inşallahhhhHepimiz sağlıkla kavuşalım miniklerimize
İnşallah kan testinde bir hata olmuştur, lab sonucu yanlıştır. Ne zaman gideceksin bir daha yada kan mı vereceksin nasıl olacak?

Benim 2.transfer. Geçen ay denedik tutmadı ara vermeden bu ay tekrar bi tranfer daha olacam bakalım inşallah tutar gerçekten zor allah yardımcımız olsun

Lekelenmen ne durumda?kesildi mi?
Bitti kuzum o sabah çok açık sarı gibi geldi bitti şükür ama beta düştü işte nette okuduğum kadarı ile betanın düşmesi iyi değilmiş doktorum olumlu olumsuz birşey söylemedi istirahat et yat dedi sadece ilaçlara devam et dedi …

Bu fitil çok canımı acıtıyor. 5. haftada böyle oldu sonra baya kanama oldu düşük riski vardı. Kanama olunca içeriden kanla birikmiş kağıt gibi sert bişe çıktı. Biriken fitil diye düşünüyorum. Şimdi 9.hafta yine aynı şey. Açık yaranın üstüne tuz bastırıyor gibi. Kullanmak zorunda olduğum için ağlaya ağlaya itiyorum içeriye. Böyle olup çare bulan var mı. Ne yapacağımı şaşırdım.

Canısı acaba tahriş mi oldu ben böyle bişey yaşamadım henüz ama ne bilim ileri ittirmek için zorluyoruz ondan olmuş olabilir tırnağın muhtemelen kısadır da taaa diline kadar kes vücudun baya hassas sanırım Rabbim sevap yazsın acılarına

İnşallah kazasız belasız olur her şey canısı doktor anlattıysa vardır bir bildiği herkesin vücudu her şeyi kaldırmıyor yada kaldırabiliyor o zaman senin transfer yakın zamanda olacak

Kızlar ya pazar günü yaptircam sanırım testi

Progestan pazar günü bitmiş oluyor yarın gece son 2 fitili Atıcam eczanede günü dolmadan vermiyor 13. Gün oluyor transfer sonrası transfer günü hariç

İlaç 104 TL mis bossuna hamilelik yoksa da ilaç almak da istemiyorum

Ayy heyecanlıyım zaten bitsin gitsin ya

Bugün çok da güzel geçti herkes bı aradaydi çok güzel oldu

Progestan günde tek kullanılıyor diye çıkıyor sistemde, benim ilk kutu bitince doktor yazdığı halde para verip almıştım ikinci kutuyu. Bence bi gün erken test yapabilirsin
Ben üç gün önce yapmıştım pozitif çıkmıştı çok şükür

Sorma sorma ya 9 haziranda ikinci kutuyu yazdırmıştım eczacı pazartesi gecicem sisteme demişti
Erken değil ya 13. Gün oluyor pazar ilaç sebebiyle 14. Değil de 13 e çektim :)
Bugün ,11. Gün transfer sonrası
Bende sağlıklı değer pozitif görürüm insallah

Oo hadi inşallah
yarın bile yapsan olur bence. Ben transferden bi hafta sonra yapmıştım düşün, ama tabii ki benim 5.gün embriyosuydu

Oo hadi inşallah
yarın bile yapsan olur bence. Ben transferden bi hafta sonra yapmıştım düşün, ama tabii ki benim 5.gün embriyosuydu
Yook dogrudur da gene de en son doğrusunu ogrenmek mantıklı yarında ilaç var ilaç bitiyor diye gidiyorum yoksa yinr pazartesi gidicektim herkes pazartesi biliyor :)

Bende bi sorun olmuyor ama ben ilk günlerdeki gibi çok ileri ittirmiyorum. Çünkü iki türlü de denedim her durumda fitil dışarıya fazlasını atıyor. Çok ilerletmeden hemen koyup çekebilirsin elini. bu arada gece yatarken kullanıyorum fitilleri, sabaha kadar işlevini yerine getirmiş oluyordur. Biliyorum çok zor bu ilaçlar ama kullanmaya mecburuz
Tüp bebekteki son kontrolümde 12.haftaya kadar kullanmanızı öneriyoruz ama doktorunuz bırak derse bırakabilirsiniz dediler. Bırakmak da kulağa hoş geliyor ama, ya risk oluşursa diye bikaç hafta daha dayanırım diyorum içimden
Beni en çok oksapar zorluyor. Göbeğim baya morarmaya başladı ve ağrıyor. Hakkımızda hayırlısı olsun

Şimdi de bı yandan negatifse korkusu sardı bı yandan değer heyecanı nekadar saçma bı durumdayim şuan dua ediyorum bol bol heyecan korku bı arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…