2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar az önce tuvalete girdim ve çikacağım sıra açık pembe renk bişi geldi 22.günü bugün transferimin şuan çok korkuyorum

Yarın yumurta toplanacak hayırlısı olsun dört tane gelişmiş. Hepsinin de embriyo olma olasılığı var mı sizce?

Hayır yok ama aşırı gerginim şuan ve tüm kaslarım açıyor
Bilmez miyim o gerginliği benim de korkulu rüyam lekelenme kanama vb. şeyler.. Devamı gelmediği sürece endişelenme bebiş daha çok ufak anlaşılan o yüzden lekelenmeler normal kabul edilir bu dönemlerde

Kızlar az önce tuvalete girdim ve çikacağım sıra açık pembe renk bişi geldi 22.günü bugün transferimin şuan çok korkuyorum
Canım pembe ve kahveden korkmayalım bence. Ki benim kıpkırmızı gelmişti sildikçe dolu dolu kandı 9.günde. Tabi belki 2 embriyonun birisi gitti onu bilemiyorum ama pembe/kahve olsa korkmazdım sanırım. İnşallah güzel haberlerle geleceksin Dr dan

Ahhh inşallah kuzum inşallah Stresten karnım ağrıyor gibi geliyor bilemiyorum ki artık Allah’a emanet miniklerim23.günüm bugün benim yerleşme desen yerleşme mi kalır artık bilmiyorum ki bakalım doktora gidince öğreneceğiz inşallah Teşekkür ediyorum dualarım hepimize

Hadi bakalım gözün aydın histeroskopi sonrası kanama ağrı vs normal. Yoğun ve şiddetli olmadığı sürece

Bir adım daha gitmiş oldun. Hayırlısıyla sağlıkla olacak inşallah. Geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…