2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaklaşık 2 ay sonra, kilo fazlam yok ama olanı koruma ve sağlık açısından.
Doktorum bana da opudan sonra 2 adet bekleyecez dedi ilk adette kontrole gittim baya sönmüş yumurtalıklar beklediğimden çok daha iyi başlayabiliriz bu ay demişti. Yani 2 adet beklememe gerek kalmadı. Belki sen de beklemezsin

Evet ben de 2. Ya da 3.günü gittim hep. Doğal olacak galiba dediğin gibi. İnşallah güzel olur

Merhabacanim bende buna benzer farkli isimde vitamin kullaniyorum. Dogal hamilelik icin. Senin tutunca devami nasil oldu ?

Aa çok güzel umarım bende de öyle olur gideceğim 1 adetten sonraki kontrole bakalım ne der

Merhabacanim bende buna benzer farkli isimde vitamin kullaniyorum. Dogal hamilelik icin. Senin tutunca devami nasil oldu ?
Malesef 2 si düşük 1 i kimyasal oldu.(Bu arada 3 ü de doğal gebelik) Ama dediğim gibi bu takviyeyi ne zaman kullandıysam o ay gebe kaldığımı öğrendim belki de tesadüftür bilemem

Benim de 5.gün tek olacak bakalım. Perşembe 12.30 da netleşti de yarın tekrar bi kontrol istedi doktorum. Yarın bi sorayım çift verir mi acaba
Ayy hadi temmuzun ilk günleri güzel haberler alacağız inşallahhh bu aralar hep pozitifler uçuşuyor çok mutlu oluyorum çok ümitliyim Çift istiyosan söyle tabi ama hamileliği çok zor

Canım daha önce hamileyken pozitif olanlar vardı sorun olmadı.inşallah sen de sorunsuz atlatırsın

Ayy hadi temmuzun ilk günleri güzel haberler alacağız inşallahhh bu aralar hep pozitifler uçuşuyor çok mutlu oluyorum çok ümitliyim Çift istiyosan söyle tabi ama hamileliği çok zor
İnşallah inşallah korkuyorum ya en azından biri tutmazsa öteki tutar diye öyle dedim yoksa biliyorum çift çok zor ama bu da tutmazsa diğerini kesin çift verecem dedi doktorum

İnşallah inşallah korkuyorum ya en azından biri tutmazsa öteki tutar diye öyle dedim yoksa biliyorum çift çok zor ama bu da tutmazsa diğerini kesin çift verecem dedi doktorum

Sen nasıl istiyosan doktorunla konus canım benimde öyle bu negatif olursa çift hakkım oluyo, o şekilde çift koyabiliriz demişti. Umarım gerek kalmayacak ikimizinde

Çok çok geçmiş olsun bol bol su iç inşallah bebişe bi etkisi olmaz

Malesef 2 si düşük 1 i kimyasal oldu.(Bu arada 3 ü de doğal gebelik) Ama dediğim gibi bu takviyeyi ne zaman kullandıysam o ay gebe kaldığımı öğrendim belki de tesadüftür bilemem
Büyük sanssizlik olmus. Benimde 2 dogal gebelik oldu. 2 side düşük oldu. Bu takviyeyle bakalim nasil olacak. Hepimizin sansi guler insallah bundan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…