2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Gözün aydın sımsıkı tutunsun inşallah transfer öncesi iğne ilaç kullanımı oluyor mu reglden ne kadar sonra yapılıyor
Evet iğne ilaç vs kullanıyorum. Şimdilik sadece estrofem. Transfere 5 gün kala fitil iğne vs ekleniyor tabi bu kişiden kişiye değişir doktorun senin vücudunun ihtiyacına göre belirliyor. Tranfer de adetin 18 ila 20. Gününe falan denk geliyo ama bu da kişinin durumuna göre belirleniyor

Valla bende anlamadım canim neden.ve nasil yükseldi diger ay yine kan vercem ozaman anlarimhayirli olsun sizede sonu guzel olur insallah hangi sehirde tedavi olcaksınız
Ben istanbul maltepe unisi tip fakultesinde umit ozekicide olucam ins, doktoruma iyi diyolar. Ins nasibimde vardir olur, Allah isteyen herkese nasip etsin

Ben de bahçeci fulya da Mehmet reşit asoğluna haftaya Perşembe günü randevu aldım bakalım ne diyecek

Kızlar size tavsiyem bol bol avokado yiyin. Ben aylarca yumurta kalitesi için takviye kullandım doğru düzgün işe yaradı mı bilmiyorum. Sonra avokado yemeye başladım kiloyla antalyadan aldım hep. İçine ceviz de koyuyorum. Yumurtalara ve rahme o kadar iyi geliyor ki düzenli bir şekilde yemeye başladıktan sonra hep 1 2 tane olan yumurtam 5 tane oldu ve kaliteli bir şekilde döllendi. Zaten önemli olan sayı da değil ama yumurtanın iyi olması çok önemli. Bence mucize bir gıda bol bol tüketin inşallah faydasını görürsünüz

partalina_ sen tekrar ne zaman başlamayı düşünüyorsun?
Canımcım benim yumurtalarıma kalitesiz dedi doktorum biliyorsun glutensiz beslenmeye başladım.. arı sütü maca tozu gibi takviyeler alıyorum.. her türlü vitamin folic omega falan zaten alıyordum, onlara da aynen devam.. bunlar etki etsin biraz ağustos-eylül gibi başlayabilirim. Bu arada başka doktorlarla da görüşme niyetim var.. İstanbulda 40+ yaşta başarılı doktor önerilerine açığım

Ya kızlar bir şey sorucam sizlere. Gebelik haftası için internette bir yazıda şey okudum, transfer günü gebeliğin 2. haftasına tekabül ediyormuş. Bilgiye sahip olan var mı. Benim 1 haziran transfer günümdü. 15. gün kanda 1.579 çıktı. O yüzden mi fazla çıkıyor acaba

Son adet tarihine göre hesaplandığı için genelde o yüzden 2 haftalık gebe sayılıyorsunuz transfer günü. Genelde 17 18 gün transfer oluyor zaten 2 haftaya tekabül ediyor o da

Kesinlikle katılıyorum ben de aylardır avokado tüketiyorum kahwaltı da ve halen tüketmeye devam ediyorum…

Canım merhaba, benimde ilk denemem negatif sonuçlandı ikinci için histereskopi dendi, senin doktorun kimdi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…