2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim ilk kan vermeyi bekleyişim heyecanlıydı zaman gecmiyordu, zaman geldi o zamanda dr a gitmek istemedim ama mecbur gittim tabii. Bir hafta sonrasına 2.kan verme randevum vardı o hafta cokkk rahat gecti. Simdi de 21 inde ultrason randevum var hem rahatım hemde nadir de olsa umarım hersey güzel geçer, kese görünür su olur bu olur demeye baslayinca başka oyalanacak bisey bulup kafayı dağıtıyorum. Bizim doğuma kadar böyle geçer diye düşünüyorum

Aaa randevularımız aynı tarihte. Ay inşallah sağlıkla büyürler canım benim Güzel haberlerimizi veririz birbirimize

Tebrik ederim sağlıkla ilerlesin süreç inşallahhh

O zaman sıra sende inşallah önce temiz çıksın sonuç sonra transfere bismillah we devamında pozitif haberlerini alalım inşallah…

Benim de arada iğne batırma şeklimden mi bilmiyorum kanatıyorum arada, sıkıntı olmadı şimdiye kadar

Benimde cuma günü ama düşünmemeye çalışıyorum oyalıyorum kendimi bişiilerle aklıma gelince aşırı heyecanlanıyorum çünküinşallah minişlerim benimledirve inşallah seninde bebişin sağlıklıdırHerşey yolundadır umuyorum

Amh degeri degismez diyolar, ama yorumlara bakiyorum 2 ayda bile fark ediyor diyenler olmus, benim 0.89, regli olmayi bekliyoruz tedavi icin. Bu isin sirri nedir ?

Kizlarr nisan ayinda tup bebek yaptiriken amh degerim 0.84 du bugun adetin 3. Gunu hormonlara baktirdim ve amh bakılsın dedim degerim 1.74 geldi boyle bir sey yasayan var mi aranizda
Amh degismez diyolar :) masAllah ne guzel olmus. Sirri nedir bu isin ? Benimde 0.85 cikti.
Hasta olmayi bekliyorum tedavi icin

İnşallah canım, güzel haberlerini bekliyoruz Miniklerin sağlıkla tutunsun inşallah sana
Allah razı olsun

Amh degeri degismez diyolar, burda bir cok kisinin 3 4 ay icinde yukseldigini gordum. Kocaman masAllah tabi. Sirri nedir ?
Bende öyle biliyorum canım.hatta iki aşılama oldum, iki yumurta takibi kesin düşmüştür amh dedim ama düşmemiş.
Genelde sağlıklı beslenmeye çalışıyorum, omepaQ10, balık yağı, arı sütü bal propolis bir kaç ay da hayıt suyu içmiştim. Adet ağrım da baya azaldı hatta.

omepaQ10 ne idi canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…