2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Valla bilmiyorum ki bende şaştım kaldim

Kizlarr nisan ayinda tup bebek yaptiriken amh degerim 0.84 du bugun adetin 3. Gunu hormonlara baktirdim ve amh bakılsın dedim degerim 1.74 geldi boyle bir sey yasayan var mi aranizda
Benim de 2 civarıydı.doktor herzaman amh tam doğru değeri göstermez, ultrasona bakınca değerin bunun altında demişti.sanırım kanda ultrasona göre farklı çıkabiliyor

Kızlar çoluğunu çocuğunuzu yavrularınızı allah bağışlasın şimdiden. Danaya dalar gibi topiğinize daldım ama kücük ufak sorularımla sizi boğmak istiyorum.

Bende bebek memek yok. 6 aydır şiddetli ağrılarım sonucunda sağ over kist gözlendi dün. Adetimi her ay aynı günde olurum ama 2 gün sürer. Yani oluk oluk kan akmıyordu. Hormon değerlerimde sıkıntı yok, hepsi gayet iyi. Doktor cyclo progynova adlı ilacı yapıştırdı. Adetin ilk günü kullanacaksın diye. Sonra kontrollere geleceksin dedi.
Beyazdan tabletten sonra kahverengiler yer alıyor.
Şöyle ki yan etkileri beni çok korkutuyor. Neler var yan etkilerinde?
Kontrollerinize ilacı kullanmaya basladıktan kaçıncı sonra gittiniz?
Bu ilacı kullanıpta düzene gireniniz var mı?

Benim de 2 civarıydı.doktor herzaman amh tam doğru değeri göstermez, ultrasona bakınca değerin bunun altında demişti.sanırım kanda ultrasona göre farklı çıkabiliyor
Ultrasonla uyumlu olması onemli evet dedigin Dogru aslinda. Deger bu kadar yuksek cikmasi sasirtici hep ayni yerde verdim bazen labaratuar aralıkları farkli olabiliyor

İyi günler maslak acıbademde bize 2080€ dedler tüp bebek için çok uçuk geldi giyat normal mi ki
Çok fazla geldi bana söylediğin rakam.ben Şubat gibi 14.900 verdim.aralıkta 11.300 dü.şimdi kaçtır bilmiyorum ama doğum paketi 22.000.tahminim tüp bebek de bu civardır

İyi günler maslak acıbademde bize 2080€ dedler tüp bebek için çok uçuk geldi giyat normal mi ki
Orada yaptırdık biz tedaviyi. Nakit 16000 karta 17000. Ama yurtdışından gelenlere aynı fiyat uygulanmadığı biliyorum. Mikrochipe 2500 embriyo dondurma için 3800 verdik. İlaçlar da 15 bini geçti sanırım.

Çok fazla geldi bana söylediğin rakam.ben Şubat gibi 14.900 verdim.aralıkta 11.300 dü.şimdi kaçtır bilmiyorum ama doğum paketi 22.000.tahminim tüp bebek de bu civardır
Nasılsın. İlaçları azalttı mı dr un. Ya da bıraktırdı mı. Benim fitil ve estrofem azaldı. Folikasit kesildi. 10 hafta olunca estrofem i bırakacağım. Bırakmaya da korkuyorum.

Nasılsın. İlaçları azalttı mı dr un. Ya da bıraktırdı mı. Benim fitil ve estrofem azaldı. Folikasit kesildi. 10 hafta olunca estrofem i bırakacağım. Bırakmaya da korkuyorum.
Benim iğneler bitti.estrofem günde 1 içiyorum 5 gün sonra bitecek.fitil de günde 1 e düştü 2 hafta daha devam ona sonra o da bitecek.fenix plus diye vitamin içiyordum alerji yaptı heryerim kabardı onu kestik yerine başka bişey verir heralde.lekelenme kesilince corasprin başlayacaktı bir hafta oldu hiç lekelenmem olmadı çok şükür yarın soracağım coraspirinide.bende başta ilaçlar azalınca çok panikledim özellikle iğneler bitince ama endişelenme bişey olmuyor hatta insan daha dinç oluyor.ilaçlar çok yoruyordu beni

Ben sadece beyazlarını kullandım ama bunu kullananları görmüştüm âdetleri düzenlemek için falan kullanan vardı hormon ilacı olduğu için illaki yan etkileri oluyor el mahkum ne verseler kullanıyoruz

Ben sadece beyazlarını kullandım ama bunu kullananları görmüştüm âdetleri düzenlemek için falan kullanan vardı hormon ilacı olduğu için illaki yan etkileri oluyor el mahkum ne verseler kullanıyoruz
Çok teşekkür ederim yicez bu haltıda napalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…