2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ayy iyi o zaman ya. Son bi kez daha baktırırım artık mecbur. Beni hep öyle muayene ettiler çünkü
ama zaten sonra doktor değişikliği yapacağım inşallah gerek kalmaz bir daha

Aminnn canım Aro Kasik agrilari hafif yada yüksek bu zamanlarda normal bence. Baktın uzun sürüyor ve seni çok rahatsız ediyor doktoruna sor ama okadar olacağını düşünmüyorum. Aynen sende aklimdasin gelismelerden haberdar et ikinci kan sonucunu ogrendin mi?

Kızlar benim kese de kalp atışı da vajinal bakıldı. Çarşamba tekrar randevum var. Acaba neden baktırmak istemiyorsunuz. Bebeğe zararı mı var? Bilmediğim için soruyorum
Hiçbir zararı yok yerleştirilen prob rahim içine ulaşmıyor fitil koyarken de aynı şeyi yapıyoruz zaten endişe etmenize gerek yok bazı hekimler 12. Haftaya kadar sadece vajinal bakıyor. Nedeni de daha net görüp ölçü alabiliyor

Merhaba kızlar benim bir sorum olacaktı daha önce başına gelen varmı bilmiyorum.
3 Haziran da transfer oldum bugün test günüm.
Dün akşam kahverengi leke geldi bir iki damla.. bu tutunma falan olabilir mi? Böyle bir durumla karşılaşan var mı?

Kızlar benim kese de kalp atışı da vajinal bakıldı. Çarşamba tekrar randevum var. Acaba neden baktırmak istemiyorsunuz. Bebeğe zararı mı var? Bilmediğim için soruyorum
Benim de 5+3 te kanamam olunca kanama nerede görmek için mecburen vajinal bakıldı. Leke gibi gelen kan bardaktan dökülür gibi arttı. Pişman oldum. 8 saat serum, depot iğne. Elden başka bişe gelmez dediler. Şükür gebelik devam ediyor ama bi daha alttan baktırmadım.

Gunaydin kizlar. Transfer oncesi donem Lucrin vurulanlariniz, Lucrin’den ne kadar sonra regl oldunuz acaba? 21. gunde vuruldum, bugun 30. gun tik yok. Normalde dondum 26-27 gundu.

Üçüncüyü bile öğrendimikinci 538 üçüncü ise 1116 çıktı cuma günü randevu alacağım kese görmek için çok heyecanlıyıminşallah minişlerim benimledir

Kahwerengi lekelenmesi olan arkadaşlarımız oldu burada hatta hemşire bana da söyledi kahwerengi lekelenmen olabilir korkma dedi…zaten test gününmüş inşallah pozitif sonucu görürsün sağlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…