2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aaa kaçırmışım ben inşallah her şey istediğin gibi olur
Çok teşekkür ederim, hepimiz için inşallah
En büyük derdim girmiyor evet zaten geri çıkması ayrı bir durum☹
off evet yaa bi de öğlen dozunu işte yapıyorum hepten zor
Benim transferden sonra daha rahat olmuştu. Pozitif olduğumu öğrendiğimden beri daha zor kapalı gibi geliyor
Yaa bugün zaten ekstra zorlandım herhalde pozitifi öğrendim psikolojik olarak etkiledi

Ben genetik test verdim ama 1 aya çıkarmıs tüp bebek doktorum istemedi kendim yaptırdım şimdi onu beklesem 1 ay geçecek beklemesem aklım testte kalacak ne yapayım sizce

Erkek infertilitesi olup ilk denemede pozitif gören var mı ? Umuda ihtiyacım bar

Erkek infertilitesi olup ilk denemede pozitif gören var mı ? Umuda ihtiyacım bar
Eşim azospermi sebebsizdi. İlk deneme Dondurulmuş 5.gün embriyosu benim şuan pozitif yarın ultrasonum var. Bende çok umutsuzdum olmaz diyordum ama hep hayırlısını istedim veren de alan da rabbim hiç umudunuzu kaybetmeyin iyi düşünün

Kızlar vajinal fitil kullananlara bir sorum var. Transferden sonra siz de yapmakta zorlanıyor musunuz? Sanki bi şişme var da kapalı gibi Eskisi kadar rahat girmiyor gibi, neden olabilir
Hem de nasıl ya tamamen kapalı sanki çok çok zorlaniyorum geri de geliyor hemşireye yazdım zorlanıyorum diye keseye kadar idare et ağızdan alınca yan etkisi çok oluyor dedi ben geceleri yutuyorum ya garanti bari bir dozu gitsin diye uykuda yan etki anlaşılmıyor uykuya meyil oluyor,kendimce öyle bi çözüm yaptım

Adetin 2 yada 3. Günü gitmen gerekiyor

Evet birkaç gündür benim de öyle ileriye itemiyorum sanki et kaplamış gibi bir his var çok garip tek olmadığıma sevindim. Transferden sonra yoktu iki üç gündür yaşıyorum ben.
Transferden beri böyle benim mecburen ileri itmek için ekstra şeyler kullanmak zorunda kalıyorum

Ben o kadar ilaç alıyorum ki.. O moda bile giremiyorum
Hafif bi belirti verseydi hah tamam deyip yoluma baksaydım şahane olurdu..
7.günden önce test de anlamsız..
Öyle derin bekleyiş..
Her ay bekleyiş ama en zoru bu galiba
Kalp olusu busu daha kolay geliyor nedense

Bayanstress Arkadaşımızında 4. Gün embriyosu ve pozitif eğer kaliteleri iyiyse sorun yaşıcağınızı sanmıyorum :))

Transferden beri böyle benim mecburen ileri itmek için ekstra şeyler kullanmak zorunda kalıyorum
Benimde öyle.. Doktor zaten transuzamanı mosmor olmuş çok iyi demişti..
Baya baya kalınlaştığı için bende artık itmek için zorlamıyorum bile

Al ıste bu benım kafadan yemınle altını üstüne cevırıyorum yok anacım bı ince cızgı bıle yok bugün erken test alıcam yarın bakıcam ondada çıkmazsa şayet kan testine kadar yapmam
Ben eczaneye gittim ilaç için erken gebelik testi de alsam mı acaba dedim vazgeçtim. Testlerim 4 tane kaldı. İdare etmem lazım yarın yapmayacağım bir sonraki gün artık.

Hiç korkmayın, aralık grububda bir kaç tane 2.gün vardı.. Hep pozitif aldılar..
Kaçıncı gün ne olduğunun önemi yok.. Hücre satısı kaliteli ise yeterli

Ben eczaneye gittim ilaç için erken gebelik testi de alsam mı acaba dedim vazgeçtim. Testlerim 4 tane kaldı. İdare etmem lazım yarın yapmayacağım bir sonraki gün artık.
Hahah delı ya bende 1 tane kaldı yok ben alcam bugun bı tane sabah bakcam yoksa şayet kan veresiye kadar bakmıcam

Hergün yapıyot musun
7-8.güne bırak..
Zaten 2 embryo transfer edilmedi mi?
Bende 8.günü bekliyorum.. Anca o kadar dayanabilirim

Adetin ikinci günü gelmeni istiyorlar. Sen yarına al randevunu. Diğerini iptal et. Hemen başlamak istiyorsan tabi..

Kızlar vajinal fitil kullananlara bir sorum var. Transferden sonra siz de yapmakta zorlanıyor musunuz? Sanki bi şişme var da kapalı gibi Eskisi kadar rahat girmiyor gibi, neden olabilir
Hergün ellersek öyle olur tabi benimde öyle…. Maalesef her tüp bebek aşamasında da öyle oldu. Şişiyor kapanır gibi oluyor.

Kızlar benim sonucum 0.1 tahmin ettiğim gibi negatif listede güncelleyebilirsiniz
çok geçmiş olsun canım yani ne denir bilemiyor insan dondurulmuşların var mıydı? Bir de doktorun Cem Bey’di di mi senin ? Tek transfer yapıyor sanırım Bahçeci yaşı genç ve sebepsiz olanlarda inşallah senin de bu defa çift transferinde tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…