2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Gürgan klinik Ankara. Opu işlemim oldu 7 tane 5.gün embriyosu donduruldu. Adetimi bekliyorum Allahım izniyle

Heyecandan bugün yine sormayı unuttum taze transfer mi dondurup mu yapcak diye transfer öncesi hsg çekicem tekrardan dedi ama hep unutuyorum ben
ahahaha bende unutuyorum yaa hep heyecandan nutkum tutuluyor diyorum bu sefer bu soracağım bi çıkıyorum hiçbir şey soramamışım

Bugün kontrol üm vardı sağ biraz tembellik yapmış 2 tane vardı orda solda da 6 tane var dedi bakalım ne olacak bugün de kabusum cetrotide vurulucam alerji hapı verdi diğer ilaçlar a da devam bakalım nolcak
İnşallah hayırlısı ile toplanıp hepsi döllenir taze transfer mi yapacak doktor yoksa dondurup daha sonra mı transfer olacak

Evet 17 pozitif 2 negatif çok iyi.doktor ihtimal yüzde 50 diyordu ama yüzde 90 larda pozitif çıktı.bu da bize moral oluyor
Gerçekten çok umutlanıyorum. Bu 17 arkadaşın kaçıncı gün embriyoları acaba gerçi çok fark etmiyor diyorlar ama

İnş öyledir.. ilk negatif olunca insan bununda negatif olacağına odaklanıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…