2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim geçen sefer de böyle başladı 15 tane oldu artar yine inşallah çarşamba tekrar kontrol çarşamba 8. Gün opu yu belirler belki
artar artar maşallah sağlıklı olsun hepsi güzel embriyolar olsun inşallahayyy hadi inşallah canım az kaldı yaa

Bence değerde bir sıkıntı yok, gayet güzel b ir değer
Canım çok çok sevindim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah insallah
Amiin canım, çok teşekkür ederim
Çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Çok teşekkür ederim, amiiin hepimiz sağlıkla kavuşalım

Ben dış gebelik geçirdim değer düşüktü bende.tam ikiye de katlamıyordu.değerin yüksek olması dış gebelik olduğu anlamına gelmez

Tüp bebekte dış gebelik doktorun işlemi yanlış yapmasından dolayı mı oluyor?
Tüp bebekte geçirmedim doğal yollardan dış gebelik oldu.ama bildiğim kadarıyla embriyo rahme bırakıldığında tüplere doğru ilerlerse tüp bebekte de dış gebelik geçirme ihtimali oluyor.doktorlar ilgili olduğunu sanmıyorum

artar artar maşallah sağlıklı olsun hepsi güzel embriyolar olsun inşallahayyy hadi inşallah canım az kaldı yaa
Heyecandan bugün yine sormayı unuttum taze transfer mi dondurup mu yapcak diye transfer öncesi hsg çekicem tekrardan dedi ama hep unutuyorum ben

Hayır hiç öyle düşünmeyin herhangi bir belirti olmuyor diğer hissedenlerin de zaten ilaçlarla ilgili şu anda bir belirti beklemek pek mantıklı dğeil hiç canını sıkma Adetim geçtiği halde bir belirti yok evet çok sık idrar olayı var gece kalkmaya başladım ama sıvı da tüketiyoruz onun etkisi

Korkma kız hayırlı olsun inşallah seni de yazayım devamı da gelsin inşallah

Eşim de diyo günde 5 lt su içersen tabii tuvaletten çıkamazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…