2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben de Ankaradayım gürgan klinik

hoşgeldiniz

Tedaviniz ve süreciniz hayırlı olsun inşallah.. Sağlıkla bebişinizi kucağınıza almak nasip olsun. elimizden geldiğinde yardımcı olmaya çalılşırız tabi ki

Hoş geldin canım inşallah sürecin kolay ve sonu güzel olur hep beraber seviniriz burda heryerden her telden insan var aklına takılan herşeyi sor

Hoş geldin canım inşallah sürecin kolay ve sonu güzel olur hep beraber seviniriz burda heryerden her telden insan var aklına takılan herşeyi sor
bebiş nasıl gidiyor süreç ne zaman kontrol yumoşların :)

Korku testi kendimce işte doktor istemedi zaten kontrol amaçlı test mi yapsam diyordum yoksa bu 11 gün asla geçmeyecek bana ama sonra vazgeçtim
Ay vazgeçmen iyi olmuş çünkü şuur olarak seni kaybettiğime çok üzülürdüm Sakin ol birtanem herşey çok güzel olacak.Gec tarihe verme sebepleri kesinlikle değerlerin çok yüksek ve ikinci keseyi rahatlikla görebilmek için çift embriyo olan herkese o şekilde tarih veriyorlar çünkü.Lutfen içini rahat tut ve bizimle kallll

Ayy yeminle güldürdün beni
Rabbimde seni güldürsün
Beynim gerçekten yerinde değil böyle belirti falanda olmayınca sinir oluyorum kendime
Neyse kaldı son 8 gün

Ayy yeminle güldürdün beni
Rabbimde seni güldürsün
Beynim gerçekten yerinde değil böyle belirti falanda olmayınca sinir oluyorum kendime
Neyse kaldı son 8 gün
Kimde belirti var ki saçma sapan şeyler yaşıyoruz gaz sancısı,bel ağrısı bacak ağrısı bitti çocuklarimdaan çok büyük performans beklemeyin arkadaşlar onlar daha susam tohumu azcik buyusunler görürsünüz siz belirtiyi.Hayirli haberler inşallah

Ayakta durmakla tutunmasının alakası yok canım bence sadece çok belin ağrıyor ayakta durdukça. Ben öğretmenim ama üç buçuk gün dersim var rahat geçiriyorum o yüzden.
Aynen bel ağrım şiddetlendi..
ama kasık ağrım falan yok..
O yüzden belirti değilde artan progestron kaynaklı diye düşünüyorum..

Ufaktan belirti gösterseydiler iyiydi böyle sıkıntı yaşıyorum
Ah bi büyüsünlerde razıyım herşeye

Dinlenme ile ilgili deneyimlerimi de yazayım. İlk transferde ilk 3 gün yattım sonrasında da çok dikkat ettim olmadı. Bunda 2 gün evde dinlendim 3. günden itibaren dışarı çıktım 5. gün işe başladım ve normal rutinim neyse ona döndüm. Ayrıca 2 kez çok yeni yapılan ve bilmediğimiz bir kasisten hızla geçmiş, servise geç kaldığım için de koşturmuş bulunmaktayım Yani demem o ki süreç nasıl ilerler Allah kavuşmayı nasip eder mi bilmem ama saldığım anda her şey daha kolay oldu. Olacağı varsa her türlü oluyormuş

Ya kızlar ben sıze ne Sorcaktım ben progestan dex kullanıyorum doktor devam et dedı almam lazım sağlık ocağı yazarmı acaba eczaneye sordum az önce 250 dedı
Progestron dex prolutex hiç bi progestron iğnesini devlet ödemiyor.. Maalesef alman gerekecek..
Bende yavaş yavaş stok yaptım.. Zam gelmeden 3 kutu aldım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…