2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hoşgeldin aramıza 28 yaşındayım 4.5 yıllık evliyim 3 yıldır deniyoruz doğal yolla 3 kere hamile kaldım yalnız 2 si düşük 1 i kimyasal oldu. Aşılama vs denemeden direk tüp bebeğe geçtik adetimi bekliyorum bi aksilik çıkmazsa inşallah adet sonrası transfer hazırlıklarına başlayacaz

Yaa ne tuhaf bi yanın hep temkinli oluyor bir yanın hayal kurmaktan geri durmuyor. Şimdi baktım tahmini doğum 12 kasım diyor Gerçi benim sezeryan 1 hafta-10 gün önce olur

Ama ben ilk hafta rapor aldım sonra devam etttim pazartesş boş günümdü transfer oldu sonra 4 gün rapor aldım o hafta dinlendim
Benim bu 3.günüm…
Gene bel ağrım başladı.. Galiba tutmadı zaten..
Bir öncekinde sadece bel ağrım vardı..
Evde dinlenmekte boşuna geliyor artık

Kuzum ben seni iki kere test verdi diye hatırlıyorum değerlerin gayet güzeldi ne testinden bahsettiğini anlayamadim
Korku testi kendimce işte doktor istemedi zaten kontrol amaçlı test mi yapsam diyordum yoksa bu 11 gün asla geçmeyecek bana ama sonra vazgeçtim

Son düzenleme:
Hoşgeldin Hakkında hayırlısı olsun sürecin güzel ilerlesin

İnşallah canım bende umutluyum bence hepimiz bu yıl bu çocukları doğururuz inşallah

Canım ben de ankardayım memorialdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…