2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bilmiyorum ya rabbim yardımcımız olsun valla bı süreç daha stresli geçiyor benim için pozitifi veya negatifi beklemek daha kolaydı
Geçecek bu günlerde güzelim seni o kadar iyi anlıyorum ki Fakat endişelerden temizle kendini şu süreç bana koşulsuz teslimiyeti öğretti diyebilirim..Dua etmekten başka elimizden birşey gelmiyor çünkü dünyanın en iyi doktoruna da gitsek rabbim can vermeden evlatlara can gelmiyor...İnşallah bugünler bir an evvel gecer daha iyi günlerde birbirimize indirim linki atacağımız günlere yaklasiriz.

Olmaman lazım ama belli de olmuyor ki hadi hayırlısı
Ramazan ayında hayırlı haberler var diyorsun yani

Ya kızlar ben sıze ne Sorcaktım ben progestan dex kullanıyorum doktor devam et dedı almam lazım sağlık ocağı yazarmı acaba eczaneye sordum az önce 250 dedı

Adet söktürücümün bitmesine 2 gün kaldı. Bitince ne zaman adet olurum acaba ben de başlamak istiyorum transfer işlemlerine inşallah bi sonraki adeti bekletmez doktorum.

Olmaman lazım ama belli de olmuyor ki hadi hayırlısı
Ramazan ayında hayırlı haberler var diyorsun yani
Di mi zaten oldum yani adet gibiydi o kanamam normal değildi yani..İnşallah canım hayırlısı ile 2. de pozitif görebilirim inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlısı ile neyse sizden öğreneceğim testleri vs siz bana öncü olun

Hayırlısıyla alacaksın canım
Valla bu nasıl öncülük tek tavsiyem şu olur sakın ilk etapta stresli olma bu kese bekleme olayı acaip zor

Ya kızlar ben sıze ne Sorcaktım ben progestan dex kullanıyorum doktor devam et dedı almam lazım sağlık ocağı yazarmı acaba eczaneye sordum az önce 250 dedı
Yazıyor galiba bi iletişime geç telefonla istersen

Kızlar beklemek çok zor biliyorum ama arada bi kan testi ile kendinizi belki telkin edebilirsiniz Daha ben ikiye katlayacak mı onun telaşındayım. Şuan hazır bulantılar ve sıkıntılar başlamamışken tadını çıkarın yiyin için. Genelde 6. hafta gibi başlıyor 8-9 larda pik yapıyor.

İnşallah arkadaşım inşallah
Ya tabi ki birazda o yüzden test vermekten vazgeçtim
Allah korusun düşük değer çıkarsa doktorumunda yapabilecek bir şeyi yok her şey rabbimden diyip ona sığındık
İnşallah

kızlar herkese merhaba, gebeliğe hazırlık bölümündeki ay topiclerini sıra sıra gezdikten sonra buradan devam ediyorum artık
kısaca 33 yaşındayım 2,5 senelik evliyiz 1,5 senedir deniyoruz. Eylül ayında ölçülen hormon değerlerim; amh değerim 1,56, fsh:8,23, hsg çekindim bir sıkıntı çıkmadı. 1 klomen+ çatlatma iğnesi ve 2 tane aşılama oldum hepsi başarısız oldu doktorum artık vakit kaybetme deyip tüp bebeğe yönlendirdi. Ankara'da yaşıyorum bahçeci tüp bebek merkezini önerdi doktorum haftaya cumaya randevu bulabildim.
bu süreçte birbirimize destek olmak ve tavsiyelerinizi dinlemek için buradayım beni de aranıza alırsanız çok sevinirim.

Hoş geldiniz aramıza

Kuzum ben seni iki kere test verdi diye hatırlıyorum değerlerin gayet güzeldi ne testinden bahsettiğini anlayamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…