2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benımde 13 Mart bakalım bekleyebılcem mı varmı belırtın
Ben kendimi anlamadim dünden beri bacak ağrım kalçadan itibaren var ama neyden kaynaklı bilmiyorum yatmaktan da olabilir, sırtım ağrıyor, kasıklarım bazen batıyor geçiyor, gaz çok, bi kadar şimdilik gülünce falan da yüksek sesle kasık bölgem ciddi ağrıyor

Aynısı bende de war canım ınankı sol tarafıma doğru özellıkle gaz var sankı sızı war adet gıbı ınan ne oluyor ıcerde anlam veremedim sız kaçıncı gundesınız

Şerife DİKAYAK İZMİR işlemleri Tamvergen de yapiyor
Canım benimde 3. Gün 2. Kalite embriyo konuldu bugün 4. Günüm transferi saymazsak belirtilerin oldu mu hiç olduysa neler oldu kaçıncı gün oldu
İlk kan değerim 109 du 3. Gün embriyo onuncu gün 14. Gün 399.8 çıktı.Fakat artış herkeste farklı olabilir dedi doktor o bakımdan çok takılmamak lazım.Ben idrar testi bile yapamadim korkudan.
Canım benimde 3. Gün 2. Kalite embriyo konuldu bugün 4. Günüm transferi saymazsak belirtilerin oldu mu hiç olduysa neler oldu kaçıncı gün oldu

Evet olmustum dedıgınız gıbı çıkmıyor Buda benı olumsuz etkılıyor cıdden
Bende geçen transferde o hataya düştüm.. önce çatlatma iğnesi etkisine bakalım dedim sonra devamı geldi.. Biraz süreci yaşayalım
Bağımlı gibi anlattım

Bende geçen transferde o hataya düştüm.. önce çatlatma iğnesi etkisine bakalım dedim sonra devamı geldi.. Biraz süreci yaşayalım
Bağımlı gibi anlattım
Ona baktım zaten dırek cızgı çıktı ya benım anlamadığım tamam çatlama ıgnesı oluyoruz okey yumurta toplamadan sonra etkısı gıtmesı gerekmez mi yoksa ben mı saçma düşünüyorum ılk sefer olmadımı sızın

Çatlatma iğnesi 10-12 gün sonra etkisi bitiyor..
Benim ilk transfer negatif oldu
Hayırlısı buna da pek umudum yok ama sürece girdik bi kere… ya da üzülmemek için kendimi böyle şartladım…

Çatlatma iğnesi 10-12 gün sonra etkisi bitiyor..
Benim ilk transfer negatif oldu
Hayırlısı buna da pek umudum yok ama sürece girdik bi kere… ya da üzülmemek için kendimi böyle şartladım…
Öyle deme sonucunu bulana kadar durmak yol yola devam yok tamam dedıgınız gıbı 10.12 ama testlerde çıkan yok ıste oda saçma degılmı gerıde embriyonuz varmı pekı tek mı transfer cıft mı sızın

Öyle deme sonucunu bulana kadar durmak yol yola devam yok tamam dedıgınız gıbı 10.12 ama testlerde çıkan yok ıste oda saçma degılmı gerıde embriyonuz varmı pekı tek mı transfer cıft mı sızın
Benim tek transfer.. Geriye 4 tane 5.gün Embryo kaldı…
Embryo 5.gün embryosu ise 4 gün sonra tutunmaya başlıyor. 6.günden sonra beta salgılamaya başlıyor…
3.gün embryosu ise 6 gün sonra tutunma başlıyor 8.günden sonra beta salgılıyor..
O yüzden çok normal

Daha 4.günün…
Bekle bakalım daha sana sokulmaya çalışacak

Senle aynı gıdıyoruz benımde gerıde 4 embriyom kaldı 12 taneden 2 tane daha gelmıstı ama maalesef kalıtesızmıs of beklemek çok zor umarım tutunur bana yavrum fazla kendımı kaptırmak ıstemıyorum çünkü gerçekten yoruluyor insan umarım sızınde tutunur bebısınız sıkı sıkı sız nerde tedavı oldunuz yastan kaynaklımı tek oldu sızınde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…