2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

S Sntr ikinci kanı verdin mi? Sanki herkes ilk pozitifleri söyledi kaçtı gibi
Olur mu öyle şey daha bugün verdim.398.8 Fakat doktor randevum 14 Mart a atıldı cok üzgünüm bu yüzden oldukça geç.İgnelerden ve progestanlar benim enerjimi her gün emiyor günlük hayatimi olumsuz yönde etkiledi açıkçası girdikçe de sizin başınızı agritmak yerine sizlere dua ediyorum yorumları okuyup

Belki karışımda etkisi azdır bilemiyorum ama bana öyle dediler bende hiç tüketmiyorum çürüdüler
Aksine portakal lifli bir meyve kabızlık sorununa da çok iyi geliyor. Hamilelikte de önerilen bir meyve istersen bir bak kuzum netten. Ama tabi etkilemek istemem bana iyi gelen başkasına gelmeyebilir.

Gaz sorunu yaşamıyorum tam tersi iştah tavan ama evde canım sıkıldığından da olabilir psikolojik
Harika bir haber valla ben kesinlikle yiyemiyorum bir gün yemek yapsam üç gün giremiyorum mutfağa bir kaç güne anneme kaçarım gibi

Aksine portakal lifli bir meyve kabızlık sorununa da çok iyi geliyor. Hamilelikte de önerilen bir meyve istersen bir bak kuzum netten. Ama tabi etkilemek istemem bana iyi gelen başkasına gelmeyebilir.
Kabızlık sorunu hiç yaşamıyorum bende buna şaşırıyorum herkeste bir kabızlık sorunu bende ishal bi kalp atışını duyayımdq sonra tüketirim

Harika bir haber valla ben kesinlikle yiyemiyorum bir gün yemek yapsam üç gün giremiyorum mutfağa bir kaç güne anneme kaçarım gibi
Valla senin haber harika maşallah hamilelik belirtileri sende ful rabbim zorlamadan artırsın Belirti yaşamak güzel

İlk kan değerin mi canım ?

O seviyeye bi gelsek ah ama hakkaten bu grupta bayağı zayıflar var şaşırıyorum hani çağımızın vebası obezite
Geliriz inşallah ya Bi tam karamsar oluyorum bi tam motive rabbim sonumuzu hayır eylesin
Benimde ç çevremde hep zayıflar var ilaçlara başlamadan önce bende normaldim şimdi kiloluyum

Geliriz inşallah ya Bi tam karamsar oluyorum bi tam motive rabbim sonumuzu hayır eylesin
Benimde ç çevremde hep zayıflar var ilaçlara başlamadan önce bende normaldim şimdi kiloluyum
Ya senin her şeyin gayet normal ilerliyor niye karamsar oluyorsun zayıflar hamilelikle daha çok kilo alıyor hem öyle düşün yani ben de orta üst diyebilirim ortanın fazlası ama buradaki kilolara göre obez

Ya senin her şeyin gayet normal ilerliyor niye karamsar oluyorsun zayıflar hamilelikle daha çok kilo alıyor hem öyle düşün yani ben de orta üst diyebilirim ortanın fazlası ama buradaki kilolara göre obez
Bilmiyorum ya yaşadıklarım normal dışı şeyler korkuyorum
Oooo onlara göre bende obez olabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…