2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Eşimle paylaştım dayanamadım o da nötre aldı kendini pazarı bekliyoruz
Pazar günü değer alınca da o nötr devam ediyor inan rabbim güzel sonuçlar aldırsın
Biri demişti kalp atışı duymadan inanmamız zor diye gerçekten de öyle

Bayanstress S Sntr sizin kasık batmalarınız hala devam ediyor öu
Yok bitti canım çok nadiren arada oluyor. Ya çok enteresan şekilde benim göğüs şişkinliğimde geçti. Sadece belirti olarak aşırı uyuyorum onun dışında hiç bir şey yok. Benim merak ettiğim sizde akıntı varmı? Hiç akıntı yok hatta kuruluk var yani. Fitil bile azıcık herşey geliyor.

Bende son durumdan bahsediyorum bu akşam saat 6 gibi ishal oldum( çok tereddütteyim)
Aşırı bir karın gürültüsü var
Sol kasıgımda ortalama 30 dakika 1 saat araşıkmda batmalar başladı saat 16 lardan sonra
Göğüs hassasiyeti 0 hiç olmadı
Lekelenmem dün tamamen bitti bugünde açık sarı tarzında akıntı başladı (bundan korkuyorum çünkü lekelenme ile aynı şekilde sadece rengi değişik)

Ya çıksa yine iyi benim karnım davul gibi ya ne giyeceğimi bilemiyorum bu progestan beni mahvetti kabız gibi ve hep şiş
Benim sıkışma sorunum yok Allaha şükür ama aşırı yani gaz devamlı var Portakal greyfurt limon ve ananastan meyve suyu yapıyorum onun iyi geldiğini düşünüyorum çünkü onu içtikten sonra gaz sıkışma sorunum geçti. Akıntı nasıl sizde ben en çok bunu merak ediyorum.

Portakal gaz yapar diye biliyorum ben

Sarı ve yeşil akıntı enfeksiyon belirtisi olabilir doktora danıştınmı? Batmalar normal bende 6. Günden beri var. Azalıyor sonra geri geliyor falan. Ona takılma ama akıntının takip et.

Greyfurt kullanımına dikkat edin bazı hormon ilaçlarıyla kullanımı sıkıntılı olabiliyor

Sarı ve yeşil akıntı enfeksiyon belirtisi olabilir doktora danıştınmı? Batmalar normal bende 6. Günden beri var. Azalıyor sonra geri geliyor falan. Ona takılma ama akıntının takip et.
Benimde aklıma takıldı ama yanma falan hiç yok

Greyfurt kullanımına dikkat edin bazı hormon ilaçlarıyla kullanımı sıkıntılı olabiliyor
Greyfurt için herhangi bir uyarı almadım doktordan hamilelik döneminde de önerilen bir meyve aslında. Zaten yarım sıkıyorum onu ekşilik olsun diye.

Kasik batması berbat ama ondan daha önemli gaz sancısı deliriyorum şuan da.Dehset bir istahsizlik da söz konusu sende durumlar nasıl
Gaz sorunu yaşamıyorum tam tersi iştah tavan ama evde canım sıkıldığından da olabilir psikolojik

Benim akıntı var ama çoğu fitile bağlı canım beyaz ya da tamamen saydam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…