2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızzz yaptın mı sen test ay iyi çıkmış işte anca artar hadi hayırlı olsun gözüna aydın hemen sana bir pıt koyuyorum bugün 11. Gündü demi
Evet 11.gün pazar bi daha yapacağım şimdilik yazmasan da olur bilemedim ya da yazabilirsin ay inşallah sorunsuz ilerler

Kızlar benim 11.gün 2.testim 1455 çıkınca bidaha test istemediler bakıyorum herkes 3.yü veriyor. günlerdir hiç bişey hissetmiyorum en basitinden göğsüm bile hiç şişmedi hiç acımıyor bu en belirgin özellik değil miydi? Ne mide bulantısı ne baş dönmesi var. Şuanda 15.günüm her şey yolundaysa değerim muhtemelen 5000i geçmiştir yüksek olmasına rağmen hiç belirtim yok. hiç birşey olmaması normal mi? Pozitif olup hiç bişey hissetmeyen var mı benim gibi? Sadece acıktığım anda bişeyler yemek istiyorum hemen anında bu bir belirti mi bilemedim. Ellerim sürekli göğsümde acıyor mu şişti mi diye kontrol ediyorum O kadar erken öğrendik ki bu böyle nasıl geçecek sonuna kadar biz iyice paranoyak olcaz bence.

Kız daha çok erken normal düzüne göre daha yeni adet inin geçmiş olduğu günler ve hamilelik belirtileri adetin gecikmesinden 2 hafta sonra başlar derler hem herkes de mide bulanmaz veya başka şey olmaz değerin çok iyi maşallah korkutmayın kendi kendiniziii

Herkes göğsüm şiş diyor kan vermeyince düştü mü diye korkmaya başladım sanırım yarın gitçem doktora vercem inşallah

Hiç kötüyü düşünmeyin, her şey yolundadır. Her hamilelik kendine özgüdür. 9 ay boyunca ne bulantım, ne baş dönmem olmamıştı. Göğüs ağrım hele hiç olmadı. Sadece çok uykum gelirdi ilk günler

Offf 11.gün değeri 1455 diyince benim 154 nasıl normal oluyot diye düşünmüyor değilim demek bu kadar fark edebiliyor ne değişik bir şey ,bence belirti olmaması normal değerleriniz de maşallah yani kimisi 9 ay hiçbir şey hissetmiyor

Ne şanslısınız umarım benim de öyledir. Sürekli bişey olacak korkusuyla bu işin sonu gelmez farkındayım ama tüm gün bedenimi dinliyorum gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…