2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Anladım haklisiniz siz kaç saat gittiniz acaba istanbuldan boluya mi taşıdınız inş bir sıkıntı yaşamam bende allahın izniyle
3 saatten fazla sürdü dur kalk vs yok ben tatil için gitmiştim. ama hiçbir sorun olmadı sende dert etme bir şey olmaz allahın izniyle.

Benim de ilk. Ben opu sonrası adeti bekleyenlerdenim. Daha sonra transfer hazırlıklarına başlayacaz inşallah
Rahım dınlendırmedesın kısıden kısıye degısıyor benım taze transfer yapıldı progestoron değerine baktı sonuç ıstedıgı gıbı çıkınca dırek transferım oldu kaç yumurtan çıktı kaçı dollendı pekı

Ne saçma bir şey ne olacakmış ki gonal f karıştırılmadıysa buzla taşınmasına bile gerek yok he karışım halinde olanlardansa buzla biz bagajda taşıdık 3-4 saat bir sıkıntı olmadı

21 çıktı 11 i döllendi. Yarın 11 nin de 5.günleri inşallah son durumları son kaliteleri de iyi oluryarın dondurulacak

21 çıktı 11 i döllendi. Yarın 11 nin de 5.günleri inşallah son durumları son kaliteleri de iyi oluryarın dondurulacak
Çok ıyı benımde 12 tane çıktı 5i dollendı sonradan gerıden 2 tane geldı ama 5.gün kalıtesınde olmadığı ıcın çöp oldu 4 tane 5.gün kalıtede donduruldu 1 tanesı de bende bakalım ne olacak ıns en yakın zamanda sözde yaşarsınız bu duyguları

Amin inşallah hepimiz yaşarız güzel haberler almanız dileğiyle

Ya inşallah dua edin bir korku sardı eşimin de haberi yok o yarın diye biliyor ya bari olsun da bir gün önceden sürpriz yapyım dedim ama inşallah sürprizli bir durum vardır
dualarım seninle canım ben inanıyorum pozitif çıkacak, gelecek bebişler eşine de süpriz yapabileceksin:) hadi hayırlı haberler ben olumsuz düşünmüyorum hiç sende düşünme.

Haha ah inşallah hemşireme de haber vermedim yani bir gün erken vermekten bir şey olmaz herhalde sonuçta 12.gün olsa sabah verecektim 11.gün akşam vermiş oldum
Bişi olmaz öylede çıkacak böylede çıkacak o çocuk orada sen sonuç çıkınca anlıycaksın emin ol

Bişi olmaz öylede çıkacak böylede çıkacak o çocuk orada sen sonuç çıkınca anlıycaksın emin ol
Ya ne güzel inanıyorsunuz gerçekten hani sınava çok çalışıp hiç çalışmadım kesin sıfır alırım diyen çocuklar gibi düşünmeyin ama yani o sonradan gelen soluk çizgiler bana aşırı umut vermedi ne bileyim inşallah olur da sonuna kadar gider hepimizinki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…