2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sabah ilk yaptığında idrarın da beta daha birikmiş oluyor. İkinci yaptığında seyretmiş beta olduğu için öyle çıktı. Sen içini rahat tut. Daha çok ama çok yeni
Bu sonradan yaptığım test canım varla yok arası bir şey dikkatli bakınca belli oluyor sadece

Eklentiler

• IMG_20220630_083926.jpg
    109,7 KB · Görüntüleme: 69
İnşallah hislerin seni yanıltıyordur canım benim bu sefer yüzünün gülmesini çok istiyorum

Olumsuzu düşünme sakın, hep bebeğim benimle de. Olumsuzu düşünüp olumsuzu çağırma sakın. İnşallah tuttu ve bebişin seninle

Bu 2.test canım farklı marka ve 2 test arasında 2 saat falan vardır. İlk attığım ilk idrarla olan, bu sonradan yaptığım belli bile değil bence
Valla ilk defa erken gebelik testi kullanicam bende varsa cikiyor diyorlar ama senin daha 5 gün erken. Yarin yaptiginda daha belirginse test doğrudur. Hayirlisi olsun

Dikkat ediyorum ilaçlarımı vs düzenli kullanmaya da devam edecem kan sonucumu alana kadar

Valla ilk defa erken gebelik testi kullanicam bende varsa cikiyor diyorlar ama senin daha 5 gün erken. Yarin yaptiginda daha belirginse test doğrudur. Hayirlisi olsun
Bakalım yarın sonuç ne olcak. Ben daha önce 2 aşılamamda da kullanmıştım bembeyazdı o zaman ki o zaman çatlatma iğnesini vurunma sürem 10 günü bile geçmemişti

Bakalım yarın sonuç ne olcak. Ben daha önce 2 aşılamamda da kullanmıştım bembeyazdı o zaman ki o zaman çatlatma iğnesini vurunma sürem 10 günü bile geçmemişti
Yarini bekliyoruz o zaman daha net sonuc icin ben trasferin 12 gunu evde normal test yapmistim kaliteli degildi negatifti dayanamayip o gun kan verdim pozitifti. Testede cok guvenmemek lazim. Prodoctor erken gebelik testi oldugu icin daha guvenli gibi geliyor

Diğer testi de eklemiştim ama eklenmemiş sanırım. Yorumlarına baktım 1-2 yorum hariç yorumları baya iyiydi. Bakalım yarında prodoctor yapayım 1 tane var elimde prodoctor marka

Doktorum aradı kendini nasıl hissediyorsun bi şikayetin var mı vs diye sordu. Hocam ben iyiyim de galiba olmadı yine deyince aa hayır demiyoruz öyle falan dedi. Sonra meme hassasiyeti kabızlık vs sordu hiç biri yok deyince canım doktorum hissettim modu düştü neyse moral bozmak yok c tesi konuşalım yine dedi

İyi de herkeste belirti olacak diye bir şey yok ki canım. Kötüyü düşünme lütfen

Hiç alakası yokki benimde ne kabızlık ne meme hassasiyeti hala yok. Belirti arama olumlu düşün lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…