2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah canım sonuçta şubattan beri bu kendi denediğim ilk ay doktor negatif ama gebelik olursa tutabilir dedi şu anlık negatif olsa bile
Ayy ryamm ya biz de 1 yıldır kendimiz denemiyoruz doğal gebelik fobisi var bende bi tüp bebektir gidiyoruz bakalım ama bu süreçte anladım ki hiç de öyle kolay değilmiş yok en kalitelisi yok bilmem ne. Şehir efsanesiymiş yok tüp bebek çocukları daha akıllı daha sağlıklı tüp bebek olasılığı çok yüksek tüp bebek yapınca hemen oluyo çocuk vs vs... Biz yaşayarak öğrendik de millet hala böyle sanıyor Allah sana en doğalından en kolayından çifter çifter nasip etsin inşallah

İnşallah. Allah herkesin gönlüne göre versin

cukulatam ayyy cok sevindim hayirli olsun canim.. benim.midem cok kotu 7.haftada basladi miyomum cikti.. bebekle buyuyormu diye kontrol.edilecek cumartrsi randevum var..hayirlisiyla insallah buyumez...

Çok teşekkür ederim canıım İnşallah büyümüyordur miyomun canım
Ne zaman randevun? İlk randebu değil mi bu? Bu bekleyişler ayrı heyecan, gidip güzelce bebeği görmek ayrı bir keyif

8 temmuzda Evet ilk randevum, ah kesinlikle umarım herşey yolundadır

Ne zaman salgılanmaya başlıyo bilemiyorum kişiden kişiye değişebilir bu durum ama evet çıkmaz testte. inşallah güzel sonuçlar alırız
Amin Rabbim hepimize nasip etsin inşallah. Biz olsun diye ne emekler harcıyoruz. Rabbim canı gönülden isteyen herkese nasip etsin inşallah

Kalite emriyo olması zekasıyla ilgili bişey değil ki genetik den dönen emriyolar bile kimyasal oluyor benim yeğenler tüp Bebek ikizi kız çok Zeki oğlan dikkat dağınıklığı için ilaç kullanıyor ikisi de aynı ama zeka farklı doğal olsun lütfen tüp bebeği kaldırmam

İnşallah doğal olur canım doğur doğurabildiğin kadar

İnşallah canım sonuçta şubattan beri bu kendi denediğim ilk ay doktor negatif ama gebelik olursa tutabilir dedi şu anlık negatif olsa bile
Evet rahim çok güzel hazırlanmış baksana kalınlık çok iyi.. Dediğin gibi bu daha ilk deneme. Şimdi güzel de bir tatil yapacaksın daha da iyi hissedeceksin

Cumartesi yumurta toplanacak. Sonra döllenmeyi mi bekliyoruz Transfer icin.
10 15 dk uyuyorsun ne olduğunu bile anlamıyorsun. Uyandıktan sonra ağrım olmuştu, bel omuz ağrısı oldu. 2 güne geçti. Ama yan yataktaki bayan 10 dk sonra kalktı hiç ağrısı da yoktu.

Dondurma hangi durumlarda kullanılıyor?
Çok yumurta varsa, fazlasını donduruyorlar. Yumurta toplama sonrası hemşire odana gelip kaç yumurta toplandığını söylüyor. Sonhntkai 6 gün boyunca hergün arayıp bilgilendiriyorlar. Kaç tanesi döllendi, kaç tane ilerliyor. Bilgi veriyorlar. Bana dr um toplandıktan sonra 2. Adette transfer olsun vücudun dinlensin demişti. Beklemiştim. İnşallah senin sonuçlar hayırla olumlu gelir.

Evet rahim çok güzel hazırlanmış baksana kalınlık çok iyi.. Dediğin gibi bu daha ilk deneme. Şimdi güzel de bir tatil yapacaksın daha da iyi hissedeceksin
İnşallah canım bakalım herşey sabretmekten geçiyor

Ne güzel Sağlıkla kucağınıza alın inşallah Doktorunuz da şaşırmıştır Kaç yaşındasınız ? Ailenizde ikiz var mıydı ? Tek yumurta ikizleri çok tatlı oluyor Doğal tek yumurta ikizleri nasıö sağlıklı oluyor sizin de öyle olacaktır

Hayırlı olsun insan ilkten bir şok oluyor. İnşallah sağlıkla doğarlar

Çok teşekkür ederim Canım❤ 36 yaşındayım ne eşimin ne benim ailemde ikiz yok ama yüce Rabbimin takdiri inşallah sağlıkla ilerler doktor baya şaşırdı inanamadı alttan muayene etti sonra:)

Çok teşekkür ederim Canım❤ 36 yaşındayım ne eşimin ne benim ailemde ikiz yok ama yüce Rabbimin takdiri inşallah sağlıkla ilerler doktor baya şaşırdı inanamadı alttan muayene etti sonra:)
Birbirinin aynısı olacaklar inanılmaz bi şey harikaa ne çok isterim sağlıkla gelsin kuzucuklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…