2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben bilerek almadım kana kadar bekleyecem bakalım sen de yapacaksan en azından bi 7. 8. Günü bekle çünkü çok erken 4. Günde varsa da çıkmaz moralin bozulur
Bugün yapmicam zaten canım, test günüme de zaten 5 gün var. Aslında 12.13.gün istenirse test 8 den itibaren yaparım diye düşünerek almıştım ama benden 9 gün sonra istendi test. Erken testte yapsam varsa bile dediğin gibi çıkmaz çünkü beta kanda bile 5.günden sonra salgılanmaya başlıyormuş diye duymuştum

Sen o zaman böyle sayarak bir gün erken olumsuzluğa kapılıyordun. Sonuç pozitif ya da negatif olabilir ama erken olumsuzluk bir şey kazandırmıyor sonuçta
Aynen öyle olacağı varsa olur bizler elimizden geleni yapıyoruz sonuçta demi ben umutluyum ama olmazsa da napayım ya dünyanın sonu değil ya en fazla transferimi bi tık narkozlu yapın derim o acıyı yaşamak istemediğim için. Bi de çift verir beklerim yine olmazsa bidaha bidaha pes etmek yok

Ne zaman salgılanmaya başlıyo bilemiyorum kişiden kişiye değişebilir bu durum ama evet çıkmaz testte. inşallah güzel sonuçlar alırız

Tabiki pes etmek yok. Tünelin sonunda bir ışık var ve sen de ona bir şekilde ulaşacaksın. Gönül ister ki bu hemen olsun.. O kadar emek çaba güzel bir çift çizgi ile ödüllendirilsin bir an önce

Dondurma hangi durumlarda kullanılıyor?
Ohss riski durumlarında ya da doktorun kendisi herhangi bi risk olmasa da rahim dinlendirme yapmak isteyebilir öyle bi durum söz konusu değilse evet yumurta toplanır ertesi gün döllenme gerçekleşir embriyoların durumuna göre de 3.4.5.6. Günlerde transferi gerçekleşir

Teşekkür ederim açıklaman icin
Benim ilk tüp bebeğim olduğu için rahim dinlendirmeye gerek olmadığını düşündü doktor galiba. 3-4yumurtam var. İnşallah güzel bir sonuç alırım

Teşekkür ederim açıklaman icin
Benim ilk tüp bebeğim olduğu için rahim dinlendirmeye gerek olmadığını düşündü doktor galiba. 3-4yumurtam var. İnşallah güzel bir sonuç alırım
İnşallah canım ilk tüp bebek olmasıyla ilgisi yok. Adet olarak fazla yumurta toplama işlemi olunca ohss yani yumurtalıkların fazla uyarılması riskinden ötürü dinlendirme yapılıyor. Ama dediğim gibi bazı doktorlar hiç yumurta adetine veya ohss riskine bakmaksızın yine de dinlendirme yapıyo. Durum bizlerle alakalı olduğu gibi doktorunla da alakalı bi durum inşallah her şey dilediğin gibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…