2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim de evim 4.kat asansör yok iniyorum çıkıyorum hiç alakası yok sonuçta 10 kere inip çıkmıyoruz ki kendini yormadan ağır kaldırmadan her şeyini yapabilirsin bence evin içinde bunalıyo insan açık havaya çık mutlaka

Tek bir

Normalde yan yatarım ama çok yan yatınca bel ağrısı yapıyor o zaman da hafif yüz üstü yatarım ama şimdi birşey olur diye hep yan yattım bu seferde geceleri bel ağrısı yaptı
Nasıl rahat ediyorsan öyle yat karnın büyüdüğünde istediğin şekilde yatamayacaksın o yüzden şimdilik tadını çıkar

Bende çok sıkılmıştım akşamları çıkayım bari. Peki çay, kahve tüketiyor musun? Yada nasıl besleniyorsun?

Bende çok sıkılmıştım akşamları çıkayım bari. Peki çay, kahve tüketiyor musun? Yada nasıl besleniyorsun?
Çayı kahveyi az tüketiyorum hatta transfer olalı 5. Gün bugün şimdiye kadar sadece 1 fincan Türk kahvesi içtim o kadar. Her gün yumurta yemeye özen göster yeşillik tüket bol bol su iç kayısı ye kabız olmamaya dikkat et onun dışında çok kasmana gerek yok ne bulursan ye yeterki yağlı çok fazla şekerli şeyler yememeye özen göster

Benim görümcemin hamileliğinde testte hiç çıkmamış kan tahlilinde çıktı dedi.hatta sonradan yine yaptım hamile olduğumu bildiğim halde çıkmadı diyor
Allah Allah hayır kötğ marka da değil aldığım artımed doğru sonuç veriyor genelde benim 18 di hcg transfer sonrasının 9. Günü geçen ay silik çıkmıştı nasıl algılamaz anlamıyorum adette olmadım hala

Ben pikniğe bile gittim transfer den sonra parka falan gşttim komşularımla çau içmeye çok açık olarak içmiştim vallahş ben

Mrb kızlar bende 17 Haziran da opu oldum Ankara bahçeci de 24 yumurta toplandı 23 u olgun çıktı 5 tane 5. Gün 6 tane de 6. Gün embriyosu donduruldu ilk adette transfer hazırlığına baslicaktik ben erken adet oldum 21 inde oldum ve adetin 2.gunu hormonlar dengesiz çıktığı için bir sonraki adete kaldı adetin 4.gunu zoladex diye bir iğne vuruldum 24 gün sonra kan tahlili istedi aranızda bu igneyi kullanıp zamanında adet olan var mı acaba bir an önce transfer olsun istiyorum birde transfer öncesi dikkat etmemiz gereken bir şey var mı

Herkese merhaba. Bişiy sorcam benim beta çok güzel yükseliyor bikaç güne kese görmeye gitçem. İki embriyo transfer edilmişti kanamam hiç yok biri tutunursa diğeri atılıyormu
Merhaba benim de beta epey yüksek çıkmıştı ilk randevuda tek kese göründü tek bebek var dedi doktor. İkinci randevuda iki kese vardı yani tam olarak 8+5te iki kese de gözüktü. Kanamam olmadı sadece geçen hafta yani daha ikiz olduğunu bilmiyorken çok hafif bir kahverengi leke oldu. İkiz gebelik zor oluyor deniyor ama benim hiç sıkıntım olmadı şimdiye dek ne midem bulandı ne birşey. Sanırım bünye ile alakalı ve genetik ben kendim de ikizim annemin de ne midesi bulanmış ne aşermiş. Allah gönlüne göre versin eğer ikiz istiyorsan inşallah ikisi de seninledir.

Acaba çok ilaç kullandın da ondan mı gecikti. Hayırlısı olsun kan ver olmazsa çıkar o zaman

Acaba çok ilaç kullandın da ondan mı gecikti. Hayırlısı olsun kan ver olmazsa çıkar o zaman
O kadar sıkıldım ki artık kan vermeye ayaklarım gitmiyor yeminle perşembe ye kadar olmazsa perşembe gidip vericem, opuyla arasında 2 ay ver benim aslında transfer ilaçlarıda bu kadar etkiler mi sonraki adeti o zaman bile hemen kanamam başlamıştı tam günümde

Çok haklısın. Hayırlısı olsun olmazsa da tekrar deneyeceksin zaten

Benim transferden önceki ay tam 26 gün adetim gecikmişti bu yüzden transferim de 1 ay gecikti. Kist vs de yoktu ilk defa olmuştu böyle bir şey. Psikolojikti sanırım. Sen yine de kan testi ver inşallah bebektendir bu gecikme. Kist falan var mı peki muayene oldun mu hiç gecikmeden sonra

Herkese merhaba kızlar
Rabbim nasip ederse ben de temmuz da tüp bebek yaptırıcam inşaAllah
Sizlere bi sorum olucaktı
Geçen hafta çarşamba günü adetimin 21.gününde kontrole gittim ve gonapeptyl iğnesine başladım.
Adetimin 2.gününe kadar bunu kullanıp tekrar kontrole gidicem ve yumurta geliştirici iğnelere başlıcam.
Fakat şöyle bi problem var ki dün 25.günümde kahverengi lekenmem oldu sadece 3 damla ve devamı gelmedi.
Bu sabah peçeteye çok az geldi yine ama şimdi kupkuruyum.
Böyle bi durumla karşılaşan arkadaşlar var mı acaba?
İğneden kaynaklı olabilir mi?

Geçen ay kimyasal oldu işte doktorum gecikme olmaz normal döngü de devam edersin dedi 11 gün gecikme şuan doktor a gitmedim kistim yoktu geçen ay bu döngümde olduysa bilmiyorum polipim vardı onları da aldık zaten

Kızlar , ben tedaviye başladım cetrotide yazdı doktor resmen hiç bir yerde bulamıyorum önceden denseydi Almanyadan getirirdim nasıl yapacağım şaşırdım
Tüp bebek merkezlerinin yanındaki eczanelere sor oralarda bulabilirsin. Doktoruna da söyleyebilirsin onun tanıdığı eczaneler vardır ayarlar bi şekilde

Ben pikniğe bile gittim transfer den sonra parka falan gşttim komşularımla çau içmeye çok açık olarak içmiştim vallahş ben
Normalde de bende demir eksikliği var ya o yüzden 3 gündür içmiyorum öncesinde demir ilacı kullanmıştım şu an iyi ama riske atmiyim dedim çayı da zaten kahvaltı da severim ama içmiyorum artık. Ben transferden çıktım yemek yemeye gittim ama mecburdum şehir dışından geldiğim için

Kızlar , ben tedaviye başladım cetrotide yazdı doktor resmen hiç bir yerde bulamıyorum önceden denseydi Almanyadan getirirdim nasıl yapacağım şaşırdım
O ilaç çok zor bulunuyor ya bizde Antalyada tek bir yerde bulmuştuk. Tanıdık eczanesine gittik orda bize bu ilaç bulunmuyor ama bile bile hala doktorlar yazıyor demişti tüm depoları aramıştı bulamamıştı sonra hastanenin anlaşmalı olduğu eczanede sorunsuz bulup almıştık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…