2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar merhaba, bugün ayrıntılı ultrasonumuz vardı. 15 dakika sürdü Doktor her şey normal dedi çok şükür. Yalnızca 3 cm miyom görüldü, takibi yapılsın denildi. Bebek 20+3 haftalık 21 cm 356 gram. Buda kötü pozu:)

Eklentiler

• 82CF6EF7-CC39-4AAE-912B-7CBFFEBD1B7B.png
    537,9 KB · Görüntüleme: 86
Devlette yapılan testler için gidip almak gerekiyor diye biliyorum

diğerlerinde de 6 ayı bekledik. Bi de toplu yaptık alışverişi bu da öyle olacak inşallah
İşin kötüsü benim deneyimim de yok gidip topluca alsam .. ne alınacak ne kadar alınacak ne ölçüde hangi boy hangi sekil alınacak sıfır bilgi inşallah deneyimli annelerin başını bolca sisiricem bir kaç ay sonra

Tamam canım randevum 4 de yazarım sana.
Hayırlı haberlerle gel inşallah.
Bire bir aynı şeyler.
Doktordan geliyorum. Enfeksiyon dedi ama hafifmiş, en az 3 litre su iç dedi. Son günlerde çok kişi geliyormuş böyle ağrıyla. Aman dikkat edin
Şükür hafifmiş en azından ilaç verdi mi? suyu arttırmamız lazım sanırım
Benim tüp bebek olduğundan doktor yeni izin verdi afedersin birleşme için 2 kez filan oldu bende eşime mana bulmuştum enfeksiyon filan ondan mı bulaştı acaba diye ama yaygınmış baksana topikte de çok var şu aralar doktor da çok görüyordur tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…