2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Sen ol kesinlikle bence de

Ben de iş falan yaparken, çocukla bir yere giderken çizerim bir yerlerimi.

Tırnaklarımı falan çok kırarım mesela. Uzun da değildir he. Hiç kullananam uzun tırnak

Kesinlikle katılıyorum uğraşmam. Yenidoğan ıslak medilleri de saf su ve pamuktan oluşuyor. Onları kullanırım pamuğa su yok hiç bana göre değil.

Ben ilkinde hep unibaby kullandım. İçeriği temiz olanları gayet rahat kullanıyorum. Pişik falan da olmadı.

Sleepy falan alırım herhalde. İndirim vardı geçen gün ama almadım daha çok var diye.
Dün ebebek mağazasına girdim. İndirimsiz şeyleri görünce alışveriş hevesim kaçtı

Kağıt kesiği kötü olur ama ya. Çok acıtır sonra. Ben de çok yaparım onu işyerinde

Cok gecmis olsun canim. Benim bu aralar nabiz yuksek idrara cok sıkışıyorum gidip gelince nabzıma bakıyorum iniyor. Acaba bu enfeksiyondan mı nabız yükseliyor. Ben perşembe gidecegim de 10 gün kadar once enfeksiyon cok az gorunuyordu idrarda suan acaba ondan mı diye dusundum.

Aşı icin beni de aramadılar
Ben gittim oldum. Anca yüzyüze gelınce söylüyorlar
2. İcin de gün aldım onlar aramaz diye. 21 Mart

Ne bileyim. Öncekinde onlar arıyordu hep. Yine bekliyorum

Çocuk doğunca da arıyorlardı bize getirmediniz doktora ne zaman gitti boyu kilosu ne falan diye.
Genel aşıları zaten orada oluyorduk da özel aşıları rota virüs, menenjit oldu mu diye soruyorlardı. Takip ediyorlardı yani.

Aslında geçen gördüm ebe aynı ebe. Beni de sima olarak tanıdı ama..

Aynen . Öncekinde bende de arıyorlardı.
Burası başka bir yer ondan tanımıyorlar:)
Gitmesem olamazdım heralde. Zamanda geçiyor cunku

Ben hep unibaby yenidoğan kullandım il aylarda. Sonra sleepye geçmiştim. Ama artık bütün markaların yenidoğanı var
Sleepy, baby turco, baby me falan. Hepsi pamuk ve su
Ben bunu da not alayım pamukla uğraşmaktansa hazırını kullanırım

Ben de temizleme pamuğu diye düşündüm. Sen ıslak mendilden bahsediyorsun sandım. Dedim ben mi yanlış anladım.
6 lı paket almıştım indirimdeyken. Sen 15 li temizleme pamuğu aldın herhalde
evet aynen öyle:) dedim en kötü ben bunu makyaj temizleme pamuğu olarak kullanırım :)

Benimde bugün kasıklarımda ağrı var çok şiddetli değil ama rahatsız edici hiç geçmedi.neyseki bugün doktor kontrolüm var soracam birde enfeksiyon için tahlil isteyecem.

Benimde bugün kasıklarımda ağrı var çok şiddetli değil ama rahatsız edici hiç geçmedi.neyseki bugün doktor kontrolüm var soracam birde enfeksiyon için tahlil isteyecem.
Evet evet aynı işte şiddetli değil öyle ama var yani kendini hissettiriyor oda insanı tedirgin ediyor İnşallah temiz sonuçlar alırsın bizede haber et sonucun çıkınca

Kızlar belki bilen biliyodur ama bilmeyenler için; Primanın uygulaması var. Eğer primadan bez alırsanız uygulamaya girip fişinizi okutup altın topluyorsunuz, o altınlar birikince onlarla bez alabiliyorsunuz. Birde her ay çekilişi var. Her ay kazanan 5 kişiye 1 yıllık bez hediye ediyor Çıkarmı çıkmazmı bilmem ama şans işte. Bilginizee

Bire bir aynı şeyler.
Doktordan geliyorum. Enfeksiyon dedi ama hafifmiş, en az 3 litre su iç dedi. Son günlerde çok kişi geliyormuş böyle ağrıyla. Aman dikkat edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…