2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben de 2. El göğüs pompası bakıyorum.
Baby plus hakkında 2 ayda deforme oldu yorumları gördüm. Silverette de bayağı pahalı şuan. Başka marka var mı bilinen?

Ben de 2. El göğüs pompası bakıyorum.
Baby plus hakkında 2 ayda deforme oldu yorumları gördüm. Silverette de bayağı pahalı şuan. Başka marka var mı bilinen?
Süt sagma için lansinoh gayet iyiydi memnundum ben ameda daha denemedim ama iyidir diye düşünüyorum dünya markası diye.

Baby plus gümüş kapak zaten 1 ay en fazla kullanilacak pompa için değilde gümüş kapak için yazdım. Her türlü amacı göğsü korumak yaranın artmamasi.

Emzirme süresinde kullanıması gerekmiyor mu? 1 ay kullanım sonrası gerek kalmıyor mu yani

Silverette markasını ne o iyi diyolsr ama bence bayb me de aynısını gösterir diye düşündüm

Ahben 2.ellere bakıyorum ama dediğin gibi nasıl diye aradayım Doğıma kadar takipteyim
İlla pompa gerekmeyebilir zaten evde olacaksan. Benim emzirmelerim sorunlu geçti başta arttırmak için sağım gerekti vs. O yüzden bu kadar erken aldim. Bide bırakıp çıkmak istediğim için zaman zaman baştan önlem aldim

Cefaks antibiyotik
Urocare saşe verdi

Emzirme süresinde kullanıması gerekmiyor mu? 1 ay kullanım sonrası gerek kalmıyor mu yani
Göğüsler zamanla alışıyor gümüş kapak gerekmez yani. Başta yanlış emzirme vs nedenlerle yara oluşuyor kapaklar o zaman kullanılıyor. Ortalama 1 ayda anne bebek alışınca tamamen gerek kalmıyor.

Bu bende de var sık tuvalete gidiyorum yanma yok, ama kasıklarım dolu dolu gibi ağrıyor. rahim büyüdüğü için mi anlayamıyorum hiç. Bugün sabah sağlık ocağına gittim ama sistem arızalıymış tahlil alamadılar yarın gideceğim tekrar. Burada okudukça tedirgin oldum

Deneyimli anneler, travel yerine artık kabin boy düşünmeye başladım. 6 ay için puset alsam uyguna. Sonra katlanır baston tarzı bir araba daha mı iyi olur acaba? İlk bebek ve şimdiki düşüncem tek araba almış olmak.

Benimde sürekli dolgunluk hissi var hafif te ağrı bacağıma belime kadar vuruyor. İnsan burda yaşananları görüp okudukça tedirgin oluyor Allah herkesin yardımcısı olsun bizim sağlık ocağı test kiti gibi bişeye damlatıp bakıyor detaylı tahlil yapmıyor yarın hastaneye gitcem doktor ne dicek bakalım

Bu bende de var. Dr. rahim büyüdüğü için idrar torbasına baskı yapıyor ve tuvalet ihtiyacı artıyor dedi. Bende de yanma yok ama çabuk gidiyorum ve çok idrar çıkmasa da boşaltma ihtiyacı oluyor. Yine tedviren gidin tabii ama birşey yoktur inşallah muhtemelen.

Kızlar aslında az da ağrınız varsa bence idrar testi verin. Benim gaz sancısı sandığım şey enfeksiyon çıktı mesela
Ne idrarda yanma vardı ne başka bir sey
Sağ tarafımda ne böbrek ne kasık tam ortada bir ağrı oluşuyordu özellikle idrardan sonra
O yüzden riske atmayın derim ben.

Ben hem travel hem baston kullandım. İlk bebek hiç ama hiç durmadı biraz buyuyunce baston iş gördü. Yani 6 ayda rahatlıkla bastonla durur.
Bebekle yalnız çıkıyorsan mesela kesinlikle baston hem travel hem bebek taşımak zor.

Benim bu 3.ben yine travel aldim baston var zaten ama ben sürekli araçla çıkıyorum arkasında duracak travel olan indir kaldır yapmayacağım yani o yüzden aldim. Bebek arabasını istemezse arabada bırakırım yük olmaz. Ama bebekle yalnız çıksam bastonu alırım yanıma. Tek araba olacaksa baston yeter bence.

Benim ağrı gece oluyor idrar sıkışınca. Bıçak sağlanması hissi en başından beri var zaten. Bu gittiğimde tahlil isteyeceğim yine de. Yanma renk değişimi vs yok aslında ama sık sık tuvalete çıkıyorum. Bide kısır döngü içindeyim idrar yolu rahatlasın diye çok su içiyorum çok su içince sık çıkıyorum bu sefer acaba diyorum sorun mu var

Şuan araç yok. Kendim çıkartacağım. En mantıklısı bu sanırım. İleride araç olunca da oto koltuğu alırız uzunca süre iş görür. Çok teşekkürler.

Evet dün. Olmayacak mısın tetonoz? Hastanede risk olmasa bıle evde olabilir
O yüzden ben önem verıyorum.
Yok olucam da sağlık ocağına gitmeye fırsat bulamadım bu aralar yoğunum dönem başlamadan yapılacak işler ve toplantılar çok. Bugün iğne için gidicem de ikisi birlikte olmaz mı bilemedim. Olmazsa bir daha gitmem gerekecek.

Normalde dediğin gibi düşünüyodum gerek yok diyodum evdeyim diye, şuan 2 yiğenim oldu 1 ay içinde bakıyorum süt geldiğini sanıyolar gelmiyo, bende o sıra pompayla halledrim diye düşündüm. Ama tabi bu saadece işime 1 hafta yarar gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…