2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ultrason dan bir şey olmaz ben de 2 haftada bir gittim hep hatta aralarda bir şey oldu yine gittim mecbur bakılıyor. Enfeksiyon sıkıntı. Bana da tek kullanımlık şase vermişti. Ama içtim yattım 1 saat sonra uyandım tuvaletim geldi. Normalde 3 saat tuvalete gitmemek gerekiyordu.

Dün oldun değil mi ben de bugün praluton ignem için sağlık ocağına gidicem bakalim tetonizu da yapal diye yakalamazlar umarım. Geçen hafta aramislarsi olur gelirim bir ara demiştim
Evet dün. Olmayacak mısın tetonoz? Hastanede risk olmasa bıle evde olabilir
O yüzden ben önem verıyorum.

Baskı değil ama çok keskin bir sancı bu. O yüzden korktum zaten.
Bende de 1 haftadır ara ara oluyor sol kasık bacakla birleşen bölüm ve sol bacağım belime de vuruyor ağrısı bazen tüm kasıkta hissediyorum ağrıyı bazen ayağa hızlı kalkınca da keskin bi ağrı oluyor

Hah bende de aynı durum oldu 1buçuk 2 saat zor dayanabildim sonra direk wc Oyüzden etkili olmamış olabilirmi diyorum

Merhaba hanımlar sonunda bebeğin cinsiyetini öğrendim. Bir kızım daha olacak
Bana Alya ismine uygun yani bu tarzlarda isim önerir misiniz
Hayırlı olsun. Lina, Ada, Asya, Ayla, Mira
Asya ismine bayılıyorum çevremde bikaç çocukta olmasa kesinlikle Asya koyardım

Aynen söylerim canım bakıyorum hep onlara dolap ve letgoyada bakıyorum hep
2.el bakabilirsin.
Benimki avent tek başlıklı elektrikli.
Aynen onlarada bakıyorummm

Bide ben bebek alışverişini tamamladım. Sadece bezi kremi şampuanı gibi kozmetik kaldı ama onları doğuma yakın çantasını yaparken alacagim.
Bebek aşırı hareketli yani dk durmuyor kıpır kıpır korkuyorum
Cuma ayrıntılı var diye de heyecan dorukta zaten kendi doktorum baya ayrıntılı bakıyor ama heyecanlanıyor insan yine de ince ince görecegi için. Güzel haberler alırım umarım.

Aynen söylerim canım bakıyorum hep onlara dolap ve letgoyada bakıyorum hep

Aynen onlarada bakıyorummm
Ben ameda aldim. 2.el alırsan parçaları değiştirip kullanabilirsin. Fiyatlar uçmuş resmen. Diğer ikisinde lansinoh varid bende ama zamanla cekimi azalıyor o yüzden ikinci elde iyi emin olmak lazım. Lansinoh duruyor benim ama 3.ye kullanamam diye aldim yeniden baya azalmıştı cekimi.

Gümüş kapak ben olsam baby plus alırdım. Diğerlerinde sorun yaşamadım sadece kalkan aldim o yüzden. Ama ilk bebek olduğu için alabilirsin insna daha deneyimsiz oluyor.

Herkes enfeksiyondan kırılıyor galiba, biri de ben. Aldık ilaçları geldik
Hangi ilac acaba ???
Canım sadece kasık ve belse korkma bebek büyüdüğü içindir inşallah malesef bende sürekli idrar varmış hissi çok yoğun, sürekli tuvalete gidiyorum bir iki damla yapıyorum daha elimi yıkarken yine sıkışmış hissediyorum özellikle otururken vajinamda baskı ve tuvalet sonrası kasiklarimda Ağrı oluyor
Ben tuttum da ne oldu bak hala aynı dr ıdrarini yap ardından ilacı iç uyu ki sıkışma dedi öyle yaptım 6 saat sonra falan uyanıp gittim wc ye ama maleseff hala ayni
Hah bende de aynı durum oldu 1buçuk 2 saat zor dayanabildim sonra direk wc Oyüzden etkili olmamış olabilirmi diyorum
İnşallah hepimiz güzel haber alırız insan korkuyor ya internette tam bi felaket tellalı mübarek
Ama ben açıkçası bobrekte kumdan şüphe ediyorum şuan üroloji ye randevu bulamadım ama haftaya falan gidicem inşallah bulursam çünkü bu benim idrar tahlilleribdeki değerler enfeksiyon ya da böbrek kum dökme sebebi yazıyor belki de kum kaynaklı enfeksiyon yaşıyorum ben

Silverette markasını ne o iyi diyolsr ama bence bayb me de aynısını gösterir diye düşündüm

Ahben 2.ellere bakıyorum ama dediğin gibi nasıl diye aradayım Doğıma kadar takipteyim

Bende sık idrara çıkma ve idrar yaparken yanma yok şükür sadece tedirgin eden ağrı var inşallah sadece rahim büyüdüğü içindir ama panik olmuyor da değilim
İnternet gerçekten bilgi kirliliği en ufak bişey yazsam neredeyse ölümcül hastalığa yakalanmışım gibi sonuçlar çıkıyor bakmadan da edemiyorum inşallah kötü bi durum yoktur seninde tahlil sonucun çıkınca haber ver bi ilaçla evde geçirebilecek olalım sorunları yeter hastaneye yatmak filan psikolojik olarak beni çok yoruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…