2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kilo almak güzel bir şey değil, geçen de yazdım. Kilo aldım ama kendime almışım oğlum 2,5 kilo doğmuştu
Évet kilo degil de şu kanımı nasıl yükseltirim kalp carpintim kanınımın dusuklugunden olabilirmiş ya da troid. Bi yola koymam lazim hemen şu kanı. Ilac da alıyorum ama carpinti olunca iyice az besleniyorum heralde kafasina giriyor insan. Kafayı yemesem bari

Ben de dün pişi yaptım. Yağlı yağlı yedim ama canım cokkk istedigi icin.bugun normal yemek yedim .genelde öyle şeyler yememeye çalışıyorum. Yiyince midem bulanıyor

Her sabah 1 kaşık pekmez yesen, başka kan yapan yiyecekler neler bir süre onlara ağırlık ver

Bir bardak suya bir yemek kasigi pekmezi koyup karistirip icebilirsin guzel kan yapiyor birde cevizle siyah kuru üzüm koy öğünlerine faydasini görürsun

Her sabah 1 kaşık pekmez yesen, başka kan yapan yiyecekler neler bir süre onlara ağırlık ver
Şu pekmezi benimseyemiyorum ama galiba artık zorundayim. Kiloya da söyle takiliyorum ekg ceken kadin hamile oldugumu duyunca sasirdi aaa hic gostermiyorsun dedi. Millet yakıştıramıyor resmen

Buranın ortamı iyi ya damdan düsenin halinden damdan düşen anlıyor. Tabiri caizse tuzu kurular anlamıyor. Gün icinde girip girip okuyorum mesajları cok iyi oluyor.

Tahin pekmez şeklinde de mi sevmiyorsun
Ya anlaşılmasın daha güzel

Yemek konusu bende de muamma. Kahvaltıda Dr tavsiyesiyle bazen bir bazen iki yumurta, peynir, yeşillik klasik şekilde geçiyor. Bana karbonhidratı azalt, kilo olarak döner dedi ama karbonhidrat her yerde bugün kahvaltı sonrası 3 saat sonra bir kase çorba, 3 saat sonra spor sonrası bir lahmacun ve akşam yemeği olacak. Bazen yemeği azaltıp kuru üzüm, ceviz yada yoğurt yiyorum. Tam buğdaya geçtim ekmekte ama kilo almış gibi hissediyorum. Hayırlısı

Yemek konusunda benimde tam düzenim yok. Sabah mutlaka 1 ya da 2 yumurta yemeye çalışıyorum ve yanında mutlaka peynir. Öğle yemeği okula geliyor dışarıdan ev yemeği idare ediyorum bi şekilde akşamları keyfime kalıyor canım sağlıksız şeyler istiyor hep 2 kilo aldım şimdiye kadar

Benim karnım çıkmıyor. Çok az belirdi hala. Ama kalçalarım bacaklarım bayağı şişti. Kalçam da yanlara doğru değil, geriye doğru büyüyor. Cinsiyeti erkek. Aşerme olayım hiç olmadı. Eskiden ne seviyorsam onları yiyorum. Bende tüm hurafeler uydu, bir bu uymadı

Amin amin. Bir haftadır abimdeyim.
Bir haftadır hergün bebeğin kız diyor bana. Bir kere bende ona erkek belirtilerim var dedim çok bozuldu yüzü düştü. Onunda eşi hamile bebeği kız. Ben şimdi ona bakmaya geldim. Doğuma gidecek bugun yarın.
Ben oyle dedikten sonra bile bebeğin kız ben biliyorum dedi.
Galiba çok dersem sanki kız olacak sanıyor.
Bende Allah ne dilemiş ise o olur dedim.
Erkekse senin demenle değişmez dedim.
Yine kız dedi

Sizede geçmiş olsun ben bilraz panikçiyim geçen sene kürtaj oldum kalbi durdu diye korkuyorum hemen
Ben tüp bebek ile hamile kaldım ama biraz sanırım rahatım. Yani inşallah sağlıkla doğar bebeklerimiz ama sık ultrasona girmek istemiyorum. Yüne de eşimin ısrarıyla yarın doktora gideceğim.

Amin Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın sağlıkla hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…