2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bi tebrikte ben edeyim siz mükemmel bir aile olacaksınız, bebeginiz cok şanslı

Ben ilkinde de 20 -24 hafta arası oldum tetonoz
Hemşire öyle soylemıstı

Tüm organları sağlıklı tosbik bi bebeği bi kaç parmağı eksik diye aldırmak isteyen oluyomuşmu gerçekten ya yazık günah tıp ilerledi yapay el parmak daha neler yapılıyor zaten sağlığını tehdit edecek bi durum yoksa gerisine estetik görsel olarak bakılıyor oda ilerleyen zamanlarda istenirse. Tevekkül edip Allahtan gelene razı olup soğuk kanlı kalmana hayran kaldım maşallah kusur olarak bile görme Allahtan gelen. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Sağ ol canim. Bana hamilelikte gerekli
2 doz iyidir

Yalnız olmadığımı bilmek güzel 2kiz1anne1bebek
Ben de 4 kilo almıştım 2 hafta öncesine kadar şu an tartılmaya korkuyorum

Valla bende şaşırdım oluyormuş.. Doktorlar neler duyuyor neler görüyordur kim bilir.. Rabbim aratmasın. Kimseye evlat kokusunu çok görmesin. Bizim şansımız olacak inanıyorum.. çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

Kesinlikle çok şişkinlik oluyor

Ben öğlen yulaf süt muz üçlüsünün üzerine bir daha kurabiye yedim Akşam da sadece haşlanmış limonlu beyaz lahana yedim amaaa şu an bir tur daha kurabiye yesem mi diye düşünüyorum

Geçmiş olsun, ne kadar kalacaksın peki belli mi?
Hayir degil 2-7 gun dediler
Hayir kendi doktorum bakmadan kullanmak istemedim oda bakti bugun yatis onerdu

Tam adamına sordun

Öğlen işyerindeki yemekte kurufasulyeyi pilavı yedim ama beğenmedim. Eşimden utanmasam dışarıdan kebap söyleyecektim

Not: Eşimle aynı firmada çalışıyoruz.

Hakkımı bu akşam lahmacun için sakladım

Tabi ki bu saate kadar da öğlen yemeğiyle durmadım. Çayın yanında luppo ve bir dilim kek yedim. Ve an itibariyle çok acıktım

Bi de arada başım dönüyor. Normaldir diye düşünüyorum ama gidince doktora soracağım 2. De de çok kalp çarpıntım olurdu.

Sürekli birileri pozitif bu aralar. Geçen hafta oğlumun sınıfı kapandı. Bugün benim sınıfta bir öğrencim pozitif. Cidden moralim bozuluyor. Sağlıkla atlatalım şu süreci
Benim de suan carpintim oluyor. Saglik ocagina gittim nabiz yuksek dahiliyeye git dedi oraya gittim ekg cektiler o da makine hata verdi heralde doktor emin olamadı. Persembe il merkezine gitcem üniversiteye diye kan almadi. Bekliyorum valla. Nabzım 105 lerde geziyor. Napsam bilemedim biraz tedirgin ettiler doktorlar.

Benim de calistigim kursta iki kisi korona. Ondan mı.bu carpinti diye de dusunuyorum . Kafamda deli sorular

Hayırlı olsun canım. Sevindim iyi olduğuna.
Elindeki sorun da inşallah sadece kemik kısalığıdır.
Kısalık varsa deformiteyi tedavi etmek daha kolay oluyor. Tabi bu daha ilerleyen yaşlarda olur.
Sağsalim kucağınıza alın da Allah büyük belki başka gelişmeler olur

Çok geçmiş olsun. Son aylar oluyırdu ben de. Bunda da olur diye bekliyorum. Tansiyonum hep normal çıktığı için çarpıntının da normal olduğunu düşünmüştüm o zamanlar.
Koronadan değildir hamileliktendir muhtemelen ama ihmal etme tabi. İçini ferah tut yine de

Bu arada ben de yemek örnegi alırım bi dal. Ben de az yiyorum heralde diyorum. Aciktigim oluyor. O ara hazirlayip yersem yiyorum bazen ögle yemegi basit geciyor. Acaba ondan mı kilo almıyorum. Kanım da düşmüş. Daha ne kadar yiyebilirim ki acep

Sonlara dogru artar ama simdi su haliyle de fazla dedi doktorlar. Hayirlisi bakalım. Teşekkür ederim.

Kilo almak güzel bir şey değil, geçen de yazdım. Kilo aldım ama kendime almışım oğlum 2,5 kilo doğmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…