2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Selam Kızlar, tetonoz oldum bugün.
2.ası mart 21 de :)

5 dozluk oluyormuş. Kızımda hic duymadım bunu. Hamilelik süresince bana 2 dozu yeter. geri kalan 3 ü ise doğumdan sonra

Ama olmayacağım. 2 doz iyidir
Bende aşımı oldum bugün bana erken gibi geldi hepiniz 20'lerde olunca ama 16 dolduktan sonra yapılıyormuş ikinci de 21 inde benimde.
18 inde de detaylı var kısmetse son adete göre 20+5 ultrasona göre 21 olacak normaldir heralde zamanı.
20 den sonrası daha kolay geçecek gibi hissediyorum detaylıda da bir görsek hayırlısıyla...

Benide detaylı strese sokuyor onuda hayırlısıyla atlatsak sonrası biraz daha rahat geçer gibi inşallah

Benim herşey ama herşey erkek gösteriyordu sadece kalçadan da kilo aldım ama vücut yapım böyle kilo alınca direkt kalçaya alıyorum.
Tüm aşermeler, vücut değişimleri, testler, hurafeler 1 tanesi bile kız gibi değildi diğer gebeliklerim gibi de değil ama kızım olacak.
Bende tüm bu belirtilere bakarak heveslenmiştim o yüzden hiç takılma canım kısmetinde ne varsa o oluyor Allah hayırlı sağlıklı evlat versin gerisi anlık hevesten ibaret evladın kızı erkeği olmuyor.

Yapildi ayrintili çok şükür bebegim iyi bir sorun yok evet basim agrimaya basladi Allah kimseyi dusurmesin hastaneye

Benide detaylı strese sokuyor onuda hayırlısıyla atlatsak sonrası biraz daha rahat geçer gibi inşallah
Aynen bir de buradaki ultrasonlar tost makinesinden hallice olunca hiç içime sinmiyor dr her yerine bakmıyor bile baksa da iyi deyip geçiyorlar tam olarak göremedim bile bebeği doğru düzgün

yoncambenim beni korkuttun ama neyseki iyiymişsiniz geçmiş olsun

@M-elek37 geçmiş olsun, sen antibiyotiği kullanmadın mı?

Her şeyi okuyamadım çok sayfa birikmiş. Umarım herkes iyidir
Ben artık koltuktan kalkarken bile destek istiyorum İnanılmaz şişkinlik oluyor

Bi de arada başım dönüyor. Normaldir diye düşünüyorum ama gidince doktora soracağım 2. De de çok kalp çarpıntım olurdu.
Sürekli birileri pozitif bu aralar. Geçen hafta oğlumun sınıfı kapandı. Bugün benim sınıfta bir öğrencim pozitif. Cidden moralim bozuluyor. Sağlıkla atlatalım şu süreci

Çok geçmiş olsun canım çok şükür biseyiniz yokmuş rabbim esirgesin inşallah
Allahdan gerçekden çok teşekkür ederm
Maalesef benmde enfeksiyondan yatisim yapildi
Çok geçmiş olsun canımmmm
yoncambenim beni korkuttun ama neyseki iyiymişsiniz geçmiş olsun
Ayyy çok teşekkür ederim canımm

Sende dikkat et koronaya hastalıklara bu ara çok çoğaldı

Bu arada üşenmeyecek birileri bana nasıl beslendiğini yazabilir mi?

Sabah 2 yumurta yedim. Okulda da yanıma kurabiye aldım. 2 taneyi yerim 2 tane arkadaşlara veririm diye. Bi de 4 kurabiyeyi kendim yediğim yetmezmiş gibi arkadaşın verdiği 2 lokumu da yemişim Nasıl olabilir böyle bir şey

Ben bir ara yediklerimi yazayım da sen onları yeme

Yapildi ayrintili çok şükür bebegim iyi bir sorun yok evet basim agrimaya basladi Allah kimseyi dusurmesin hastaneye
Çok şükür güzel haber en azından için rahatlamış. Hemen bir kaç güne de evine kavuşursan rahatlarsın artık Allah’ın izniyle

Aynen bir de buradaki ultrasonlar tost makinesinden hallice olunca hiç içime sinmiyor dr her yerine bakmıyor bile baksa da iyi deyip geçiyorlar tam olarak göremedim bile bebeği doğru düzgün
Vardır aslında güzel ultrasonu olan doktorlar ama parasıda güzeldir Yine de güzel sonuçlar alırız inşallah içimiz rahatlar bizimde

Bende öyleyim ya yarım ekmek tostları filan gömüyorum bol kaşarlı Sabah haşlanmışsa 2 tereyağlı tavada kırmışsam 3 yumurta gömüyorum arada havuç filan bazen abur cubur kaçıyor et filan bol yiyorum ama çok yiyorum şimdiden 4 kilo aldım frenlemem lazım kendimi

Ben de her sabah iki yumurta mutlak yiyorum, tereyağı ve peynir de mutlaka var. Onun dışında bir sey eklersem tamamen üşenip üşenmememe kalmış
Gün içinde çok acıkırsam ya önden bir kase çorba içiyorum ya da kuru meyve yiyorum.

Akşam da yemek olarak ne yaptıysam, eğer pilav vs varsa yanında çok az yiyorum onlardan. Bugün sadece zeytinyağlı kereviz yedim mesela.

Sonra da meyve.

He bunlar demek değil ki ben mükemmel kaçamaksız besleniyorum. Hayır. Canım bir şey çekerse yiyorum hamur işi fast food da dahil buna. Ama az yiyorum. Fazlası çok rahatsız ediyor çünkü

Vardır aslında güzel ultrasonu olan doktorlar ama parasıda güzeldir Yine de güzel sonuçlar alırız inşallah içimiz rahatlar bizimde
Yok cnm küçük yer olunca dr kısıtlı olsa gitmez miyim ilk gittiğimin iyiydi buradan gitti başka da yok ne özelde ne devlette il'e gitmem lazım o da zor her ay git gel.

Yok cnm küçük yer olunca dr kısıtlı olsa gitmez miyim ilk gittiğimin iyiydi buradan gitti başka da yok ne özelde ne devlette il'e gitmem lazım o da zor her ay git gel.
Evet küçük yer olup birde ulaşım sıkıntısı olunca mecbur insan eldeki olanlara yöneliyor oradaki doktorlarda bunu bildiğinden sanırım sallamasyon yapıyor

mavibeyazzz canim naptin detayli yapildimi

mavibeyazzz ne yaptın? Nasıl gitti detaylı?
Sabah detaylıya girdim ama eve geldiğimde o kadar başım ağrıyordu ki anca kendime gelebildim ve telefonu elime aldım..☹ Neyseki geçti şimdi iyiyim. Detaylının detaylarına gelecek olursakk.. Bebişim tam bir tosbik çıktı gelişimi 10 gün ilerde.. Gebelik şekerine baktırmayı ihmal etme dedi doktor. Onun dışında beyinve kalp fonksiyonları olması gerektiği gibiymiş. Organlarında herhangi bir sorun yok. Sağ elinde de bir değişiklik yok yine anomali tespit edildi. Diğerine göre kısa ve parmakları eksik veya hiç olmayabilirmiş. Benim normal karşılayışım doktoru şaşırttı Bazı insanların burada dünyası başına yıkılmış gibi davranıyor sizi tebrik ederim dedi.. Hatta farklı bir rapor yazdırıp aldırmak isteyenler oluyormuş. Eşimde allahtan gelen başımızın üstüne dedi. Benim güzel kuzum çok sağlıklı. Kokusunu içimize çekince kusurunu da görmeyeceğiz inşallah. Rabbim nasip etsin hepimize sağlıkla doğurmayı❤

Herseyi yiyorum oküz gibi kahvalti yerine sacmasapan abur cubur elime gecerse kizimla beraber yiyoruz bugun gong yedik manyak gibi yarin pankek yapip cikolata surup yiycez kiloda almiyom öyle saldim valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…