2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar ürologtan çıktım şimdi. Böbreklerimde taş veya kum olmasından şüphelendi. Çarşamba günü ultrasonla bakılacak. Ondan enfeksiyon tekrarlıyor olabilirmiş. Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı korktum biraz

inşallah taş veya kum yoktur, varsa da ona göre önlem alırsın..
böyle bişey yaşamadım fikrim yok ama bol bol su içmeyi ihmal etme

Geçmiş olsun canım.

inşallah taş veya kum yoktur, varsa da ona göre önlem alırsın..
böyle bişey yaşamadım fikrim yok ama bol bol su içmeyi ihmal etme
Bebekken kum dökmüşüm, babamda taştan dolayı ameliyat olmuştu. Genetik olabilir dedi. Günde 3 litre de su içiyorum ama yeterli gelmiyor demek ki

Hanımlar belki saçmalıcam ama kusura bakmayın.
Perşembe randevum var ama burda 5 ay dolmadan söylemiyorlar cinsiyeti.
Diyeceğim sizdeki bu kalça büyük ise kız
Karnı var kalça yoksa erkek
Çok acı ekşi yıyen kız
Tatlı yiyen erkek
Belirtileri çıkan yada çıkmayan varmı

Nekadar doğrudur bilmiyorum ama kız bekliyorum nasipse ve kalçam büyüdü karnımda büyüdü ama sivri değil yanlara doğru yayvan
Bu arada fetal DNA yaptırmıştım kız olduğu kesin

Hiçbirinin cinsiyetle alakası olduğunu düşünmüyorum ben açıkçası canım öyle olsa herkesde tutardı bu söylemler ,zaten yüzde 50 şans var demekki doğru değil herkesde tutmadığını goreekside yedim tatlida kalcam zaten buyukdu degismedi nub teorisine göre vs doğru cikdi ama yanlış cikanada denk geldim o yüzden hiçbirinin kesinliği yok diye düşünüyorum.arkadasim sürekli midesi bulandı hiç tatlı yemedi tiksindi kesin kız falandı yani bunlara göre ama erkek. benim hiç midem bulanmadi cinsiyetimiz kız bizim belli olmuyor yani. rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah

Çok geçmiş olsun canım çok şükür biseyiniz yokmuş rabbim esirgesin inşallah

Valla o kadar karışık yiyorumki , öyle cok canim tatli istemiyor ,fakat ekşili seylerde istemiyor , boyle yemeklerin yaninda sadece gözüm acıyı ariyor aci biber pişmiş biber falan bi tik istekliyim kalçamda zaten hel vardi bunda sanki buyumedi kizimda genislemisti buyumjstu bak simdi oglum olcak iyi durumda kalcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…