2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynen inatla inanmıyo, yok bmyle kanmaa gelmez bi vurmayla diyo delimidir nedir, sanane sen baksana yani

Öyle maalesef yok öbür çocukta hapsira hapsira geçirmiştim. İlacı içince bile günde 1-2 yine hapsiriyorum. Dediğin gibi daha Şubat dan böyleyse sonra napicaz bilmiyorum.
Off cok kötü bisey ya ilac olmazsa napardik bilmiyorum , birde benim o an idrarım varsa kaçırıyordum o derece oluyordu ilca olmasa kanamaya dahi gedebilirdi belki bilmiyorum ama sen aksatma allah korusun risk seninki

Off cok kötü bisey ya ilac olmazsa napardik bilmiyorum , birde benim o an idrarım varsa kaçırıyordum o derece oluyordu ilca olmasa kanamaya dahi gedebilirdi belki bilmiyorum ama sen aksatma allah korusun risk seninki
Bende kaçırıyorum üstelik tuvaletten yeni çıkmış dahi olsam fark etmiyor. hapsirimca direk bacaklarımı sıkıştırırim şimdi karnımı tutuyorum kaçarsa kaçsın ne yapayım. Sürekli guuk ped kullaniyorum zaten. Yok asla bırakmam

böyle bi durum yaşamadım ama kadın doğum doktoruna bir sor bakalım belki başka vitamin vs verir,ya da yönlendirir seni başka bölüme gitmen gerekiyosa..geçmiş olsun nabız fazla dikkat edin
Simdi işten eve dönerken saglik ocagina ugradim. Tansiyon normal nabiz yüksek çikti. Troid olavilir tansiyondan olabilir ya da baska sebepler olablr. Nabiz yuksek iyi degil hamilelikte yükselir ilerleyen zamanda ama bu cok yuksek dahiliyeye gitmelisin dedi. Ogleden sonra dahiliyeye gidecegim. Troid hastasiyim ya o vurdu kansizlik da vardi 10 gundur ilac aliyorm o da olabilir. Bakalim ama eve gelesiye hışırım çıktı

Hemen git

3 lü test yapılmıştı salı günü aramadı kimse beni acaba çıkmış mıdır e nabızda tahlillerimde yazmıyor nerede çıkıyor?

Ayni yaa çok isimiz var bu gidisle cook

Aynen canim , çocukta bilmiyo işte yazik neyseki iyisiniz bebiste sende

Oksaparı karından mı yapıyorsunuz ben bir tedirginim bebek büyüdükçe karından iğnenin bebeğe zarar verme ihtimali olmaz mı koldan daha mı uygun acaba
Aşağı değil göbek deliğinin 3 parmak sağ ya da soluna yapıyorum henüz bebekler o kadar yukarıda değil, dr doğuma kadar göbekten yapabilirsin iğne ucu kas yağ dokusundan rahme asla ulaşamaz dedi ama göbek belli bi aydan sonra çok girildiği için bacak ya da kola geçebilirsin dedi ben şimdilik göbekten devam ediyorum.

evet gebelikte yükseliyor nabız ama 110 fazla biraz..büyük ihtimalle tiroitten olabilir.bakalım ne diyecek dahiliye önce test yapar büyük ihtimalle,bol bol dinlen canım geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…