2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Geçmiş olsun cnm

Kızlar nabersiniz? Bugün tetanoz aşım var akşamüstüne doğru gitcem bugün kalabalık olur biraz dağılsın millet öyle giderim. Dün çıktık biraz bebiş alışverişi yaptık oradan kayınvalideme gittik eltim cinsiyeti öğrendiğinden beri aramaz sormaz olmuştu orada denk geldik. Surat bir karış yine buldun kızı dedi Ben oğlum olur diye korkuyor sanıyordum ama kıza da bozulmuş her türlü bozulacaktı heralde Benim kızlar da mutlu mutlu biz çok güzel şeyler aldık falan dediler bende dedim getirin arabadan gösterelim cicileri soktum gözüne gözüne

Canım her ihtimale karşı git bence. İğne yaparlar. Ben de bir kaç kere kan geldi biliyorsun. Ultrason ile bakıyorlar bir yerde kanama var mı diye iğne ve ilaç veriyorlae.

İğne filan vermedi mi

Geçmiş olsun canım çok şükür iyisiniz

Merhaba bende hastaneden geldim simdi enfeksiyonun cok yuksek dedi doktorum tekrar idrar istedi ayrintili icin radyolojiye yonlendirdi ama gerizekali sekreeter bu gune gun vermemekte diretti martin 1 ne verdi bende doktoruma ciktim soyledim bugun olmasi gerekiyor dedi tekrar indim yanina gene vermedi en son mecburen bashekimlige gidip aratmak zorunda kaldim pasa pasa saat 2 ye randevu verdi bu devlet hastaneleri neden birseyide torpilsiz duzgun yapmiyor snlamis degilim yazik gunah ne kadar uzaktan gelen insanlar var kim bilir gercekten pes

Çok geçmiş olsun. Yolundaymis hersey o önemli

Çok güzel sonuçlarla gelirsin insaallah benimde cuma günü simdiden heyecanla bekliyorum

Canım her ihtimale karşı git bence. İğne yaparlar. Ben de bir kaç kere kan geldi biliyorsun. Ultrason ile bakıyorlar bir yerde kanama var mı diye iğne ve ilaç veriyorlae.

İğne filan vermedi mi
Yok yaaaaa böyle durumlarda alttan bakmam lazım dedi hatta pede gelen kanamaya baktı. Gece gemişti kurudu tabi.
İğne fln yapmaadı..
alttan muayene etmeyince biraz triplendi hanfendi. Dedim bebeği hissediyorum şuan oynuyo. Sadece kanama aalanı varmı kalbi iyimi ona bakmanızı istiyorum dedim. İyi peki madem öyle dedi. Ölçümlerini kilosunu kanama alanının olmadığı fln söyledi herşey iyi dedi bukadar dedi
Banada o iyi geldi Peritolojiue yönlendirdi zaten pazartesi gidicem,

Benimde ara kanamam oldu. Plesantaya bağlı demisti iğne vs vermedi devam etmezse gerek yok dedi. Sonrada tekrarlamadi zaten.

Geçmiş olsun canım bu devirde tanıdığın yoksa devlette sürünürsun malesef net .. paran varsa özele yoksa vah halimize ..
Benim de geçen sık idrara çıkma şikayetim vardı gittim enfeksiyon çıktı tek kullanımlık şase verdi ama tekrar gel demedi sende enfeksiyon olduğunu nasıl anladın acaba ben de tekrar gidip baktırsam mi bilmiyorum ?

Sana antibiyotik verilmişti yanlış hatırlamıyorsam. Kullanmadın mı onu acaba?

Benimde ara kanamam oldu. Plesantaya bağlı demisti iğne vs vermedi devam etmezse gerek yok dedi. Sonrada tekrarlamadi zaten.
Yine aana açıklama yapmış, benim alttan bakmadı diye , açıklama yapmadı sadece kanamanın bebeğin etrafında olmadığını çocuğun iyi olduğunu söyledi gerçi oda bana yeterdi, ama cidden size allah sabır versin çocuk olan evler sakıncalıymış çok onu anladım
Doltor bide beni deli etti ilşkiyemi girdin söyle gizleme diyo, bi çocuk vırmasıyla olmaz diyo, hanfendi kocamı görmedim bugun dedim olsa söylerim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…