2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Güzelmgüzel sonuçlarını bekliyoruz inşallah hemen çıkınca buraya gel bekletme bizi

Benim de her hafta gidesim var

Allahim gonlundekini kabul etsin insallah guzel haberlerle gel

Arkadaşlar bunu size sormak istemezdim ama bişi sorucam. Gece 12 gibi yiğenim karnıma vurdu sert bi şekilde ben biraz korktum bebeğime bişi olucak diye. Ama bebeğim tekme fln atınca korkum gitti . Uyuya kaldım. Şimdi uyandım sıvı geldi aşağıdan , koştum gittimwc ye, kan geldi açık renkli su gibi akışkan ….
Biraz korktum açıkcası
Yarın doktora gitsem mi acaba

Git cnm bence ne olur ne olmaz en azindan icin rahat etsin

Ben persembe gidiyorum. Daha erken giden olabilir. Güzel haberler alın inşallah

Ben olsam giderdim. Kanama ihmal edilmez. Muhakkak git. Insallah bişey yoktur. Rabbim bebeklerimizi korusun.

Bu bahar alerjisi beni mahvediyor ,ilaci yutmazsam gunde 50 kere hapşıriyorum güneş cikinca başlıyor hapsirma krizleri , nisan mayısta düşünemiyorum

Çok etkiliyorsa mecbur ilaca devam

Polen alerjisi var bende. Nisan mayıs gibi coşarım. Her sene biraz daha artıyor rahatsızlık sanki. Hiç ilaç içmedim ama..

Ahhhh çok şükür hiçöbişi yokmuş bebeğimin, iyi gözüküyo dedi , sadece başka bi doltpra gitmek zorunda kaldım doktordan hiç memnun kalmadım, alttan bakmak istedi fln , izin vermedim. Sallamasyon bakar gibi oldu , ama iyi kalbi güzel kanama yok, suyu berrak dedi o bile bana yetti, zaten pazartesi gidicem ayrıntılya çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…