2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben göbek deliği hizamda hissediyorum genelde hiç kasığımda hissetmiyorum zaten önceden kasıklarımda ağırlık hissederdim şimdi yukarı çıktığını hissediyorum dün dr da yukarılara baktı baya erkekler daha aşağıda oluyo galiba senin erkek miydi?
Kız benimki de.
Ama Dr ultrasonda baktı, bir yorum yapmadi

Detaylıdan geliyorum kızlar.
360 gr
23 cm
Minik burunlu
Köfte dudaklı bir kız 😊
İlki de aynen minik burunlu, dudaklar cok köfte sayılmasa da fena değil 😍
Detaylıyı renkli ultrasonla mı yapıyorlar. Nasıl oluyor? Ben de haftaya gidecegim inşallah. Gözün aydın detaylıyı da hayrlısiyla atlatmıssın. Nazar değmesin kuzuya. Maşallah🧿🧿🧿

Detaylıyı renkli ultrasonla mı yapıyorlar. Nasıl oluyor? Ben de haftaya gidecegim inşallah. Gözün aydın detaylıyı da hayrlısiyla atlatmıssın. Nazar değmesin kuzuya. Maşallah🧿🧿🧿
REnksızle inceledi. En son renklıye geçti görüntü vermek için.
Sağ ol canim. Darısı hepinize :KK200:

Kızlar biz dün 16+2 günlüktük 16+4 çıktı her dr da 2 gün önde çıkıyor zaten. 170 gr dedi de iyi mi acaba bu haftalarda sizin kaç gr dı hatırlıyor musunuz? Çok konuşkan bi dr değil ama baya bi baktı inceledi açıkçası orada doğurur muyum bilmiyorum amaç tüm tahlillerimi yaptırıp cinsiyet öğrenmekti. Hastane aşırı roman dolu resmen kokuyor içerisi ve kalabalık tam coronalık ortam dr da ne bilim biraz salık pasaklı bir tip görünce dedim bu mu kesecek beni özel gibi asla değil ama özeldekiler de mübarek selam veriyosun tahlil yazıyor hastane para alsın diye. Dün tüplerce kan verdim ne var ne yok bakılacak bedavaya😃 Bir de 4 lü değil 3 lü test yapıyormuş devlet aslında gereksizdi ama hazır kan verirken onu da aradan çıkardılar. 1 ay sonra detaylı ultrason var zaten dörtlü test yaptırmam artık hatta bi sıkıntım olmazsa dr a da gitmem normalde de ayda 1 muayene oluyoruz zaten detaylıya giderim direkt.
Kızlardan sakladığım bir kaç güzel cici vardı baza altından onları çıkarıp yıkayacağım bugün artık asla niyetim olmadığından gelişigüzel tepmiştim vakumlu hurçlara sararanlar da olmuştur çıkar inşallah yıkayınca. Erkek istediğim için biraz buruğum ama kızlarım mutlu zaten bebeği doğurmaya da onlar mutlu diye karar vermiştim onlar birbilerine arkadaş olsunlar Allah hiç ayırmasın inşallah bende oğlanı artık torunlarda severim napim😅 Bi üzülüyorum bi seviniyorum duygularım darmadağın anlayamazsınız😄

16+5 te gitmiştim. 180gr 16cm ölçmüştü.
Kız bebek için ideal ölçüler bunlar sanırım 😁

Bir ara oğlumla eski usg fotolarından hafta karşılaştırması yaparım merak ettim 😁

Kızlar biz dün 16+2 günlüktük 16+4 çıktı her dr da 2 gün önde çıkıyor zaten. 170 gr dedi de iyi mi acaba bu haftalarda sizin kaç gr dı hatırlıyor musunuz? Çok konuşkan bi dr değil ama baya bi baktı inceledi açıkçası orada doğurur muyum bilmiyorum amaç tüm tahlillerimi yaptırıp cinsiyet öğrenmekti. Hastane aşırı roman dolu resmen kokuyor içerisi ve kalabalık tam coronalık ortam dr da ne bilim biraz salık pasaklı bir tip görünce dedim bu mu kesecek beni özel gibi asla değil ama özeldekiler de mübarek selam veriyosun tahlil yazıyor hastane para alsın diye. Dün tüplerce kan verdim ne var ne yok bakılacak bedavaya😃 Bir de 4 lü değil 3 lü test yapıyormuş devlet aslında gereksizdi ama hazır kan verirken onu da aradan çıkardılar. 1 ay sonra detaylı ultrason var zaten dörtlü test yaptırmam artık hatta bi sıkıntım olmazsa dr a da gitmem normalde de ayda 1 muayene oluyoruz zaten detaylıya giderim direkt.
Kızlardan sakladığım bir kaç güzel cici vardı baza altından onları çıkarıp yıkayacağım bugün artık asla niyetim olmadığından gelişigüzel tepmiştim vakumlu hurçlara sararanlar da olmuştur çıkar inşallah yıkayınca. Erkek istediğim için biraz buruğum ama kızlarım mutlu zaten bebeği doğurmaya da onlar mutlu diye karar vermiştim onlar birbilerine arkadaş olsunlar Allah hiç ayırmasın inşallah bende oğlanı artık torunlarda severim napim😅 Bi üzülüyorum bi seviniyorum duygularım darmadağın anlayamazsınız😄
Benim bebis de 16 + 2 veya 3 lerde 169 gramdı. Doktor kilosu iyi demisti. Olmasi gereken aralıkta yani. Sonradan ölcümlerin kagidini verdi de bana baktm referans aralikları var kilo normal görünüyor.

REnksızle inceledi. En son renklıye geçti görüntü vermek için.
Sağ ol canim. Darısı hepinize :KK200:
Hımm anladım. Inşallah bana da renkli verir bilmiyorum ya. Üniversitede doktor kendi yapcak. Aksam özel muayene olarak gidiyorum da özele parayla yaptirsam belki verir renkli ama bunda görcez bakalm. Aslında renkli foti cok istiyorum.

Aynen darısı hepimize 🎀

Dün ilk kesinleştiğinde tam algılayamadın. Şimdi zaman geçince duygularını tekrar tekrar tahlil etmeye başlıyorsun. Tam anlamasam da böyle anlıyorum 😁

Benim babam kardeşimi ilk başta istememiş. 5. çocuk olarak. Ama annem istemiş doğurmayı. O zaman ultrason falan yok. Varsa da şimdiki gibi değil.
O da kız oldu. 5 kız düşün. Babam doğunca almamış bir süre kucağına. Sonra aldı ilgilendi tabi. Aramızda en düşkün de odur şimdi. Biz de ilgiliyizdir ama o daha fazla sokulur.
Hatta biz çocuk doğurduk ettik babam eminim hiç dememiştir x ne yaptı acaba çocukla diye. Ama onun için soruyor. Hatta bunun için sitem etmiştim 😁
Evde bebekle bunalmıştır diye gidip arabayla alıp onlara getiriyor 😂

Evladın kızı erkeği farketmez. Hepsi ayrı sevilir ama bazıları kendini daha çok sevdirir. Varmış seninkinin de yaşaması ve yaşatması gereken demekki 😁

Ben 17+0 da gittiğimde 200 gramdı bence normal 😍😍🌸👼🏻

Selammm🤗
Doktordan geliyorum bende🤭
Doktoruma hareket etmiyor herkes hissediyor ben hissetmiyorum dedim geç bakalim hemen dedi ve baktiysa hiperkatif bir bebe vardi 🤣 doktorum bumu oynamiyor annesi net pozisyyon alamiyorum harekt ediyor surekli masallah dedi 🥰gelisimi nerdeyse 10 gune ilerideymis suphanallah kilosu 320 gram boyuda 21 cm dedi cok şükür allahima hersey yolunda🙏🤗
Ohh maşallah büyüyüo kereta😍😍😍🌸
Kizlar birde plasentam rahim agzinda duruyormus bu yukari kacmazsa sezeryan olcan mecbur dedi🙄 buyuk ihtimal kaçar bebek buyudukce onu itebilir dedi hayirlisi olsun dedim🤷‍♀️
Olmasada bişi olmaz sağlıklı doğsunda😍😍

Ayyyy dün kv sinirlendirdi beni 🤦🏼‍♀️ Ben sezeryan istiyorum fln dedim
Oda normal yapsan daha iyi dedi, bütün içindeki pislikler gider, anneler normal doğumdan sonra bütün kötülükleride silinir anne oluyorsun diye dedi
Ne alaka anne sezeryanda olmuyomu dedim
Yok öyle olmaz sezeryanda pislikler gitmiyo diyo 🙄🙄
Tamamda ikisindede doğum yapıyorum çok saçmaa bir düşünce dedim anneliğin her türlüsü kutsaldır dedim 🙄
Yani anlamıyorum saçma sapan konuşuyo bu konuşmalarda gayet gülerek konuşuldu gerginlik olmadan, ama sinirlendim yani🤦🏼‍♀️

X