2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynen öyle söyledim ciddi ciddi açıklayıcı bir konuşma yaptım bu konuda bilmiyorsan öğren der gibi sonuna da hani senlik bi durum yok senin harcınla alakası da yok dedim. Espiri yapmışmış benim hiç bi hamileye böyle bi espiri yapmak aklımın ucundan geçmedi hiç insanlar nasıl böyle kötü kalpli ve geri kafalı anlaması güç ama hayatım boyunca unutmayacağım bi durum olarak aklımda kalacak kesinlikle

Ne mal insanlar var şu dünyada. Bunları diyenler de hep kadın .bence bunların kuyruk acısı var .Benim annemin 2 kızı var .Bize hep kız kız diye bakarlardi. Ne olacakki 2 kızı var derlerdi .Dayımın da 2 oğlu var anneannem onlara çok değer verirdi. Erkek ya tabi kıymetli! Zaman geçti biz 2 kız kardeş okuduk ve çok güzel yerlere memur olduk .Annemle tatillere gittik yeri geldi maddi manevi destek olduk bunlar ortadan ikiye çatladı o 2 oğlu olan dayımın 2 oğlu da işsiz. Babasının emekli maaşına muhtaçlar Bu arada anneannemin mezarına bir kere bile gitmediler .
Onlara dua etmiyorum duamda onları hariç tutuyorum tıpkı bizi tuttukları gibi .Bu tarz bakış açısı olan insanlar da artık hayatımda değil.
Bebege doktor kız dediğinde büyük bir kahkaha attım çünkü içinden "erkek "geçirenler kabak gibi kalacaktı. En çok da kayinvalide b*k gibi kaldı eşinin adını koymayı istiyordu .adını yazmayim ama adı da bir şeye benzese Aladdin gibi bir şey. Zaten adını bizden başka kimse asla koymazdı.ha ben de koymayacaktim o ayrı mesele de yine de olmadı ya ohhh içimin yağları eridi .bizim kız size nanik yaptı

Ben normalde sleepy almayı düşünüyorum ama bunu kullanan varmı e bebeğin kendi markasını indirimde

Eklentiler

• 3620FBE2-58A5-4916-9FCE-67EB27078EFB.png
    333,4 KB · Görüntüleme: 47
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…