2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben de sarışın tenlıyım.kızım doğdu kapkara bisi. Babası esmer
Babasına çekmiş. Bu insallah bana benzer

kızlar bu youtube videoları çok tehlikeli bebek dolapları düzenleri alışverişler felan izledim millet bol bol almış her şeyi bugün yine e bebekte kendimi kaybettim :)))) güya bir battaniye havlu müslin alacaktım :))) kaç battaniye almışım sayamadım

Abartmayın kızlar
Yarısı elınızde patlıyor

mavibeyazzz ne yaptın bugün doktora gidecektin?
Gittim canım 1 hafta ilerdeymiş gelişimi ama dediğim gibi sağ elinde değişiklik var ne olacak bilmiyoruz doktor parmaklarını göremiyor.. Haftaya pazartesi detaylı ultrasona gideceğim iyi bir doktormuş. Prof. Görecek bir de bakalım o ne diyecek. Kabullendim artık elinde bir farklılık olduğunu.. Üzülmek bir işe yaramıyor. Bekliyorum kuzumu

Hali hazırda çocukları olan annenler O kadar isim konuşuyoruz, sizin ilk/ikinci çocuklarınızın isimleri ne Bir de nasıl karar verdiniz bir anlatsanız O kadar deşifre olmazsınız yahu kaç milyonluk ülke Hem fikir olur bize de. Çok merak ediyorum o güzel evlatlarınızın isimlerini

Bübchen marka pişik kreminde indirim varmış kızlar trendyolda almak isteyen varsa diye atayım dedim.birde geçen gün biri demisdi sanki kimdi hatırlayamıyorum ben bu marka aldım kullanmisdim diye iyi sanırım değil mi ? Birde şimdiden alınsa bişey olur mu ki olmaz herhalde ne diyorsunuz.

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-15-21-32-59-525_trendyol.com.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 53
Cok teşekkür ederim isimler sözlüğü gibi olmuş. Ben öğretmen olunca çok etkileniyorum isimlerden. Ya o isimde bir öğrencim olmayacak ya da sevdiğim biri olacak başka türlü çok zor. Deniz ismini severdim. Bir çocuk var apartmanda adı Deniz sevmiyorum artık o ismi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…