2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızım doğmadan adı hazırdı. O kadar bu yavrumun adı yok. Erkek ismi bulan beri gelsin bize de yardım etsin hatta önerilere açığız. Tam anlamıyla içime sinen bir isim yok
Merhabalar bizim soyadımız çok uzun olduğu için hep 3 harfli isimlere sıcak bakıyordum . Listemizde ; Teo , Tan , Hür , Can , Alp ,Ata vardı.
Aklıma gelen sevdiğim diğer erkek isimleri; Bulut, Ekin , Çağan, Batuğ ,
Kızımız olacağı için listede kalan isimler
Yok anam A ile baslayan bisey istiyom
son birkaç yıldır o kadar çok farklı isimli öğrencim oldu ki , aklıma gelen A ile baslayanlari yazayım ; Artin , Arhan , Arel , Artun ,Alaz , Daha klasikler Alp, Altuğ, Atlas

İstanbul’dayım ben yA bana öneriniz var mı

Happy Mom uygulaması kullanıyor musun canım?
Forumda "İstanbul Anadolu Yakası Detaylı Ultrason Merkezleri" başlıklı konu açtım. Ordaki önerilere bakıyorum.

Bir de yarın Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne gideceğim. Bakalım belki orda randevu vardır

Valla böyle gelip de normal olacaksa başım gözüm üstüne

Kıızz biriniz de kızınızın adını Mavi koyun içimde kaldı benimki oğlan olunca
Ah çok sevdiğim bir isimdir , 12 yaşlarındayken Hırsız -polis dizisinden beri favori ismimdi . Ama yakın arkadaşlarımdan çok koyan oldu ismi öyle olunca elemek zorunda hisettim kendim. Nil, isminin de bir diğer anlamı Maviymis .

Kızım çift isimli benim. Zaten birini az kullanılacağını bilerek koyduk ama herkesin anlayacağı yurt içi dışı herkesin telaffuz sıkıntısı yaşamadan anlayıp kullanacagi bir isimdi. Ikinci isme gelince ben bi tane begendim eşim de beğendi. Ikisi de çok güzeldi ama ikimiz de kendi buldugumuzu daha çok beğendik ben de dedim ki bebek esmer doğarsa seninki sarışın dogarsa benimki olsun. Iki tane kapı süsü yaptım isimli gittik doguma. bebiş bi doğdu annaaam benim gibi esmer gacıdan sappsarıı bi kız benim istediğim ismi koyduk. Herkes ismini çok yakıştırır kızıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…