2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kız ismi de erkek ismi de belirlemiştim kafamda. Kız olsa masiva ismini istiyordum.
çok değişik isimler biliyorsun biraz listeni paylaşsana belki bize de yarar :))) benim beğendiğim ismi eşim beğenmiyor onun beğendiğini ben beğenmiyorum sabah akşam konuştuğumuz isimler :)

bence böyle yap benim dr önce yazmadı sonra tahlile bakınca vitamin hiçbir şey kullanmıyorum dedim tamam yazalım dedi tahlilde normaldi yani sıkıntı yoktu

bence böyle yap benim dr önce yazmadı sonra tahlile bakınca vitamin hiçbir şey kullanmıyorum dedim tamam yazalım dedi tahlilde normaldi yani sıkıntı yoktu
Hımm zamanı geldi gerekiyor artık diyim bari. Ben de istemezdim takviye almayı ama hic takviyesiz hamilelik geçiren var mı acaba? Illaki düsüyor mu bu degerler çok merak ediyorum.

Hımm zamanı geldi gerekiyor artık diyim bari. Ben de istemezdim takviye almayı ama hic takviyesiz hamilelik geçiren var mı acaba? Illaki düsüyor mu bu degerler çok merak ediyorum.
o konuda bir bilgim yok ama devlet hastanesindeki dr lar hiçbir şey vermedi bana benden önce girene yazdılar neye göre nasıl verdiklerini hiç anlamadım bana özeldeki dr verdi

o konuda bir bilgim yok ama devlet hastanesindeki dr lar hiçbir şey vermedi bana benden önce girene yazdılar neye göre nasıl verdiklerini hiç anlamadım bana özeldeki dr verdi
Anladım. Benimki de üniversitede özel muayene doktoru. Aslında prof ama bilemiyorum. Zamanı vardır belki gerçekten anlayamadım bu doktorlari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…