Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımmmm hiç bişey düşünme sen şimdi nerden anladın kimyasal olduğunu müneccim misin çizgi ne kadar sürede çıktı? Foto da at kk test inceleme heyeti bi baksın karar versin
Yani hızımı alamadım 3 test birden yaptım ve çokkk silik ben zor görüyorum fotoda hayatta çıkmaz yani Yani dünkü netliğe bu siliklik çok garip

Dün 1 saat sonra beliren çok net çizgilerim vardı bugün ben bile zor görüyorum inşallah dediğin gibi olur canım

Eklentiler

• 02AE9AF0-13B2-4D2A-B951-4F8DB4D1EE02.jpeg
    138,3 KB · Görüntüleme: 81
Yani hızımı alamadım 3 test birden yaptım ve çokkk silik ben zor görüyorum fotoda hayatta çıkmaz yani Yani dünkü netliğe bu siliklik çok garip
Yaa sonucta çişine karışan bir hormon canım, su içmene göre falan bile değişir milimetrik ölçüm yapamaz.. daha önce hiç çizgi çıktı mı çıkmadı, şimdi çıkıyor mu çıkıyor.. ama 3 testi birden bitirmen gözlerimi yaşarttı, kaybolan ikizimi buldum gibi oldum

Canım sonuncusu dolapta beni al beni al diye inliyor bizler iflah olmaz birer test avcılarıyız bara bok ya saç gitsin al sana test al sana çizgi al al al dedi ve kendini terapide buldu

Surelab kuzum yorumlarina baktım herkez memnun
Ben laboquick yaptığımda bat tarihinden önce seninki gibi bir çizgi çıkmıştı canım ondan dedim belli değildi resimlerde hiç anlaşılmıyordu ama erken gebelik testinde pozitif gözüküyordu bence de erken gebelik testi al

Öyle yapicam bakalım inşallah cikar

Stres yapma kuzum hiç hayırlı haberler gelsin inş
İstersen özel başka bi hastane yada muane haneye git için rahat eder ama çok erken daha minnacık

bilmiyorum ki kuzum kuruma çizgisi falan diye bazen okuyorum bilemedim o yüzden ama elinde erken gebelik testi varsa onunla deneyebilirsin kaset testlerde adet tarihi sonrası net çıkabiliyor
En son yolladığım testte bir saat sonra pembelesiyo şimdi erken test almaya gidiyorum dua edin su çizgiyi göreyim

bugün göğüslerimin yanları az az acımaya başladı bat 18 nisan acaba regl belirtisi mi gebelik mi ama başka bir belirtim yok normalde batdan 10 gün önce regl belirtileri hep başlardı bu ay hiç bir şey anlamadım birde ilk gebe olduğumu öğrendiğim zamanda batı 5 gün geçince öğrenmiştim daha sonrasında belirtiler az az başlamıştı acaba yine aynı mı bi umut işte düşünüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…