2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bızim oğlan eline ne gecerse balkona goturuyo aşaği atmaya çalisiyo.atmasi sıkıntı değilse bile yoldan geçen birinin kafasina sert bir şekilde duşse taksirli adam yaralamaktan olan bana olacak:))
abowwww yakışıklıya bak sen
bizim kızada vileda almıştım sapıyla televizyona vuruyordu dedim olmaz güneş işaret parmağını göstererek olmaz diyor komiğime gitti eşime anlattım akşamda yaptı kızdım ona dedi
sonra güneş bak bakim buraya hayır dedi bir kaçıyor görmen lazım

Bizimkine de biseyi yapma diye çıkışinca daha cok yapasi geliyo.hosuna gidiyo.ama balkon olayini nasil yapcaz bilemiyorum.inşallah kişa akılliari daha çok erer de rahatlariz azcık

Bizimkine de biseyi yapma diye çıkışinca daha cok yapasi geliyo.hosuna gidiyo.ama balkon olayini nasil yapcaz bilemiyorum.inşallah kişa akılliari daha çok erer de rahatlariz azcık

evet prizlerde koruyucu var ama ben yinede prize dokunmaya çalışırken hayır diyorum
gözümün içine baka baka sokuyor parmağını
vallahi inş kışa dediğin gb daha akıllanırlar
zaman su gibi geçip gidiyor yürüyorlar oyun yapıyorlar şükür sebepleri

Bak az once dalginliğima geldi,tahta agir otuncaği goturmuş balkondan sallandiriyo.tam zamaninda yetiştim.gerçi ben cogu zaman yetişiyorum,heralde bu cocuk benim yanina gitmemi bekliyo heyecan yaratmak için:))

Valla ahsen işte durmuyo babası yabancı gibi annem gelince dediğin gibi yapıyorum bende

evet hepimiz aynıyız kuzum haklısın işte bazen daralıyorum rahatlatamıyorum kendimi elimde olmuyor
şükür günümüze evlatlarımız sağlıklı sıhhatli yorulacağız tabi
Aynen öyle sağlık olsun da bu günler geciyo az önce ins ta da okudum bi kaç yıl sonra eviniz dağılmayacak her yerde el izleri olmayacak kucağınıza isteseniz de gelmeyecek fln gibisinden uzun bı yazı denk geldi. Çok iyi geldi onu okumak

Bak az once dalginliğima geldi,tahta agir otuncaği goturmuş balkondan sallandiriyo.tam zamaninda yetiştim.gerçi ben cogu zaman yetişiyorum,heralde bu cocuk benim yanina gitmemi bekliyo heyecan yaratmak için:))
ay çok güldüm buna canım
gözünü üzerinden ayırma
bide şu var canım evet dediğin gb güneşde uzaklaşıyor arkasına bakıp gelmemi bekliyor sonra gülüp devam ediyor
akıllı bıdıklar

evet onu bende gördüm ve çok etkilenmiştim
gerçekten öyle bak ilk bebelerimize büyüdüler bile
bırak ev dağınık kalsın :)

Kiz balkona cikarmiyorum artik ben gecen gün cam şişeyi atti kaşla göz arasinda allahtan biri yoktu valla korktum cok

Kiz balkona cikarmiyorum artik ben gecen gün cam şişeyi atti kaşla göz arasinda allahtan biri yoktu valla korktum cok
Cok tehlikeli canim yaa yanindan ayrilmamak gerek.bu bi dönem oluyodu sonra atmiyolardi diye hatirliyorum.ben 1.5 yaşin dolmasini bekliyorum akillanmasi için.1.5 yaşinda Allah tarafindan bir akıl mantık yürutmesi başliyo bunlarda aniden.sana da moral olsun hamile hamile:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…